THT Sosyal sorumluluk projesi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Solo-Türk

TÜRK
2 Ağu 2011
6,805
69
Teşkilat
Arkadaşlar merhaba; Takdir edersiniz ki THT sadece bir Hack ve Güvenlik platformu olmaktan öte yaşayan bir organizma ve hayatımızın bir parçası sanki. ( en azından benim için ) Ben kendi adıma bu forumu çok seviyorum ve işten gelir gelmez, uykudan uyanır uyanmaz ya da bir yerlerde elime bir bilgisayar geçtiğinde ilk baktığım site ve pek çoğumuz için de öyle olduğunu düşünüyorum.. ( hatta tek baktığım site )..Burası bizim evimiz, üyeler de ailemiz gibi.. Ve, 700 binlere yaklaşan üye sayısıyla bu ailenin bazı sosyal sorumlulukları olduğu kanaatindeyim. Forumumuzu daha yukarı taşımak için neler yapabiliriz diye düşünürken ve ÜDY' nin bilgisi dahilinde THT Sosyal Sorumluluk Projesi gerçekleştirmeye karar verdik.Ve bu önemli konuda sizlerinde fikir ve desteğinizi almak istedik... Kitap Bağış Kampanyası..Hepimizin evinde bağışlayabileceğimiz kitapları vardır.Okuduğunuz ya da sıkılıp okumadığınız kitaplarınız mutlaka vardır.İşte sizin unutup bir kenara attığınız o kitaplar ekonomik düzeyi çok yüksek olmayan yörelerde zor şartlarda okumak zorunda olan kardeşlerimiz için değerli birer armağan olabilir.. Forumun önemli bir çoğunluğu öğrencilerden oluşuyor ve ayrıca forumda öğretmen arkadaşlarımızın olduğunu da biliyorum..Hepinizin eleştiri, öneri, fikir ve desteklerinize ihtiyacımız var.Konuyu yönetim de tartıştık ve siz üyelerimizin de fikir, öneri ve eleştirilerinizi bekliyoruz....Ne dersiniz??

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
37
Çanakkale
Kitaplar Sobalarda yakılıp ısınmak yerine veya kenara sağa sola çöpe atmak yerine bu projeye bu kitapların faydası olacağını düşünüyorum sizin beğenmediğiniz kitapları okumak için can atan milyonlarca öğrencilerimiz kardeşlerimiz var .. Duyarlı olalım arkadaşlar.

Lord of the Dark

Uzman üye
15 Şub 2012
1,753
0
GaBaRıN EtEK
arkadaşlar bu ciddi bir konu...zamanında buna benzer konular açıldı...çoğu çok iyi,sonuna kadar desteklerim,yapılması gerek die mesajlar atmıştı...ama iş icraata gelince...ortadan kayboldular..

tamam destekleriniz önemli ama...iş icraata gelincede umarım şimdi ki dediğiniz gibi maddi yönden desteklersiniz..çünkü laf ile peynir gemisi yürümez..

;)

Solo-Türk

TÜRK
2 Ağu 2011
6,805
69
Teşkilat
Evet arkadaşlar bu sosyal sorumluluk projesine destek verecek arkadaşlar gönderebilecekleri kitap adedini bana özelden bildirsinler.Adres vereceğim..Ayrıca kitapların üzerine TurkHackTeam stickeri yapıştırılacak..Stickerin üzerine de gönderen arkadaşın ismi yazılacak..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.