Tivibu Hakkında

Coperman

Kıdemli Üye
19 Ocak 2012
2,142
1
Ankara
Merhaba arkadaşlar
tivibu hakkında sizi bilgilendirmeye çalışacağım.ben tivibu ev ve web kullanıcısıyım.
öncelikle web ile ev arasında ki tek fark birinin televizyondan izlenmesi diğerinin bilgisayardan izlenmesi...Tivibu kullanıcıları web,ev,cep paketlerini kullansalar bile ayrı ayrı fiyat ödüyorlar.
Öncelikle tivibu modern çağın en iyi buluşlarından birisi.Canlı yayını durdurabilme ve geriye döndürebilme özelliği var.bu yüzden çok rahat oluyorsunuz.Su içmeye gitseniz bile yayını durdurup tekrar devam edebiliyorsunuz.Tivibu ev'de seç izle ve tekrar izle kısmı var.Tekrar izle son 1-2 haftanın belirli kanallarda ki yayınlarının tekrar video halinde izlenmesidir.Seç izle içinde Kırmızı Halı,Film Türleri,Sinema Hemen vs gibi alt bölümleri vardır.Bu filmlerin yarısı paralı yarısı da ücretsizdir.En çok tutulan filmler eski olsa bile paralı olabiliyor.Örneğin Gladyatör filmi 4-5 lira arasında kiralanıyor 1 günlüğüne...Bu yüzden seç izle kısmı biraz sıkıntılı.Fakat bazı yerli filmleri sinemadan sonra ilk onlar getiriyor.Fetih 1453 ve Çanakkale 1915 gibi.Bu tür filmler ücretsiz yayımlanıyor bu yönden de bi avantajı var :)
Tivibu ev'de ayrıca sosyal tivi denilen bir portal var.buraya üye olup tivibu ev kullanıcısını oradan ekleyip ne izlediğini görebiliyorsunuz,mesajlaşabiliyorsunuz birbirinize film önerebiliyorsunuz.Bu güzel bir hizmet bence.
Tivibu araçlar kısmı var.buradan hava durumuna,lig sıralaması ve fikstürüne,Oyunlara,Günün Sözlerine ve onlarca hizmete bedava ulaşabiliyorsunuz.
Tivibu Sosyal Tivi aracılığı ile twitter'dan twit atabiliyorsunuz.
Tivibu ayrıca eskiden yayınlanmış reyting rekorları kıran ünlü dizileri de ücretsiz yayımlamakta.Örneğin asi,fatmagül'ün suçu ne vs gibi.
Ayrıca yabancı dizileri de alt yazılı yayımlamakta.

Tivibu'nun sağladığı başka ücretli hizmetlerden birisi de filmtivi.Filmtivi ve Filmtivi2 olmak üzere 2 kanal var.Bu kanallar tivibunun kendi kanallarıdır.Başka uydu firmalarında göremezsiniz.Burada tivibu güzel filmleri yayınlamakta.Filmtivi'de başlayan bir film,o film bittikten sonra FilmTivi2'de hemen yayınlanıyor.Bu yüzden kaçırılan bir film tekrar izlenebilme fırsatı doğuyor.Fakat 1 günde çoğunlukla aynı filmler paylaşılıyor.Yani 1 filmi günde 2-3 kez görmek mümkün.Film çeşitliliği az olduğu için sıkıntılı biraz.

Bu Makale Tamamen Bana Aittir.Turkhackteam/Coperman

4 Ocak 2007
131
0
İstanbul
Tivibu güzel bir sistem fakat TTNET firması sağ olsun teknik serviste sıfır bizde başvurduk normal adsl bağlantımızı kestiler sorunca da Tivibu yüzünden olmuş ama Tivibu adsl bağlantısı kullanılmıyor desekte anlatamadık onun için 8 gün bağlantım kesildi benim bu firmaya güvenim yok açıkçası.

ozbdelix

Üye
6 Ocak 2013
157
0
hiç tavsiye etmiyorum ben aldım filmler diziler açılmıyor aldık 2 ay kullandık şimdi ücretsizler bile max üye olmadan girilmiyor kandırıyorlar

VARUNA

Yeni üye
18 Nis 2013
11
0
ANKARA
arkadaşlar merhaba , şubat ayından bu yana bende tivibu ev ve tivibu web paltformunu kullanmaktayım.şuan herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım.bilgim dahilinde elimden geldiğince sizlere deneyimlerimi aktarabilirim.saygılar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.