TurkHackTeam Hesap Güvenlik Seviyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Victory*

Kıdemli Üye
22 Tem 2012
2,734
0
Konya
Arkadaşlar merhaba,kullanıcının izni ile bir çok büyük site veya kurum hesaba ulaşmak için artık ek güvenlik almaya başladı.Mesela Facebook ve Gmail hesap açılırken istenirse telefona onay mesajı gönderiyor.Ve bence bu fenada olmadı.Aslında bunu yapmak için neler gerekir,zor mudur,belli bir fiyatı var mıdır bilmiyorum ama TurkHackTeam'de böyle bir uygulama başlatsa ve isteyenlerde kullansa hesap güvenliklerinin seviyesi yükselir.
Ama bunun yanında yardım bölümünde kod gelmiyor gibi konular açılmaya başlar ve belkide sıkıntı yaratır.
Bu benim aklıma gelen bir fikir :RpS_rolleyes:

Okuduğunuz İçin Teşekkürler....

Sansar Salvo*

Kıdemli Üye
16 Eyl 2012
2,197
0
Şehri Aziz
maliyeti fazla olur bide güvenlik seviyesi olarakta çalınma gibi bir durum bence hiç söz konusu değil... hiç hesabı çalınan biri görmedim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.