VB6 İle Crypter Yapımı- Saf Kodlarla Anlatım / 'AnKeBuT

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Merhaba arkadaşlar.
Bu işe yeni başlayan arkadaşlar yol gösterme amacı ve istek üzerine detaylı bir video çektim.
Sırf bunun için sahurdan sonra uyumadım :D
Umarım az da olsa faydam dokunur ve dua edersiniz :)
Emeğin karşılığında teşekkürü çok görmeyin artık ;)

Lam17z.png

+ Videodaki mateyallerin tamamını konu altında paylaşıyorum.
+ Sub Main() ve MDI Form kodlarının saf halini paylaşıyorum.
+ Videodaki Runpe ve RC4 Kodlarını da paylaşıyorum.
+ Kendi Kodladığım Generator ile KIRA shRunpe Generator konu linklerini de ekliyorum.

Video Süresi : 21'30"
Video Sahibi : 'AnKeBuT
Video Tarihi : 30.06.2015

VİDEOYA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN!!!

# Materyaller #

RarPASS : 'AnKeBuT

# Sub Main() ve MDI Form Kodları #
# Runpe ve RC4 Kodları #
# Generatorler #

Moderatör tarafında düzenlendi:
20 Ocak 2013
198
0
teşekkurler kardeşim ellerin dert görmesin bakalım nasıl olmuş konuya bakmadan direk tesekurunu verdim :)

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
teşekkurler kardeşim ellerin dert görmesin bakalım nasıl olmuş konuya bakmadan direk tesekurunu verdim :)

Valla nette zor rastladığınız bilgilere değinmeye çalıştım elimden geldiğince. Udlama ile ilgili materyaller videolar bilgiler zaten daha önceden paylaşıldı o yüzden saf kodlarla anlatım yaptım...

ZD11

Katılımcı Üye
25 Haz 2015
319
0
Konya
Hocam ellerine sağlık, uzun zamandır arıyordum sayende şu işi de çözdük. :RpS_rolleyes: Uzun ömürlü olması dileğiyle... :RpS_biggrin:

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Şu işi çözen arkadaşlarda konu özünde artık paylaşımlar yapsada çözemeyen arkadşalarda yararlansa değilmi :DHep sömürücü olmamak lazım foruma sizlerde katkı sağlayabilirsiniz

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Şu işi çözen arkadaşlarda konu özünde artık paylaşımlar yapsada çözemeyen arkadşalarda yararlansa değilmi :DHep sömürücü olmamak lazım foruma sizlerde katkı sağlayabilirsiniz

Gülerekmi kulllanın oda neymiş kuzu ehehehehe:D

Haklısın abim o yüzden saf kodlarla anlatım yaptım zaten :D Her şeyi devletten beklemek olmaz :puah:puah

Ellerine Sağlık Usta Youtube İlk Yorum Benden :D

Eyw kardeşim eksik olma...

Ellerine Sağlık abim :)

Eksik olma kardeşim.

cansd0

Üye
13 May 2014
119
0
K.Maraş
Abi bu aralar forumda hiç crypter yok bir tane yapsanız yararlansak varsa da ben görmedim link atar mısın ?
Neyse şimdiden teşekkürler.Cevaplarsan sevinirim.

mahirmaho

Üye
19 Haz 2013
175
0
Adana
merhaba arkadaşlar.
Bu işe yeni başlayan arkadaşlar yol gösterme amacı ve istek üzerine detaylı bir video çektim.
Sırf bunun için sahurdan sonra uyumadım :d
umarım az da olsa faydam dokunur ve dua edersiniz :)
emeğin karşılığında teşekkürü çok görmeyin artık ;)

[ımg]http://i.hizliresim.com/lam17z.png[/ımg]

+ videodaki mateyallerin tamamını konu altında paylaşıyorum.
+ sub main() ve mdı form kodlarının saf halini paylaşıyorum.
+ videodaki runpe ve rc4 kodlarını da paylaşıyorum.
+ kendi kodladığım generator ile kıra shrunpe generator konu linklerini de ekliyorum.

[sıze="4"]video süresi : 21'30"
video sahibi : 'ankebut
video tarihi : 30.06.2015[/sıze]

[sıze="4"]videoya gitmek için tıklayın!!![/sıze]

[sıze="3"]# materyaller #[/sıze]

[sıze="3"]rarpass : 'ankebut[/sıze]

# sub main() ve mdı form kodları #
# runpe ve rc4 kodları #
# generatorler #

ben yaptım programı herşey tamam ama serveri crypliyorum server bozuluyor neden acaba ? Gelmiyor yani kurbanlar denedim şimdi cryplayınca server bozuluyor :/

Kullandığım rat turkojan

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.