yardımmmm yardımcı olurmusunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

recep_4300

Yeni üye
2 Ara 2007
7
0
bilgisayarımda müzik dinlemek için medya player ı deniyorum ses akımı çalınmıyor ses donanımı kullanılmıyor veya yanıt vermiyor diyor ses ayarlarına giriyorum hiç bir şeye tıklanmıyor ayarları yapamıyorum :confused:

eren84

Katılımcı Üye
29 Eyl 2007
347
3
bi de denetim masasindaki ayarlardan oluyor bi ayari degiiyor otomatik bendede olmustu ben yaptim
denetim masasindaki ses ayarlarina gir ve oradaki ayarlarla ugras ve ses cikiormu diye bak hatta ayarlari yaparken bi sarki calsinki ses duyasin ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.