Yemen Türkiyeye Siber Savaş İlan Etti !!!

mecixbezsiben

Katılımcı Üye
25 Tem 2023
430
136
Heryerdeyim.)
Yemenli Hacker Grubu R77 TEAM Türkiyeye Siber Savaş Açtığını Duyurdu.
6up1z7u.png

Yukarıdaki Yazının Çevirisi Tam Olarak Şöyle : Merhaba Türkiye, merhaba Yemenlilere karşı komplo kuran, Yemen ve Suriye'nin çocuklarını öldüren kirli devlet ve size siber savaş ilan etmeye başlayacağız. Biz Yemen'in bilgisayar korsanlarıyız. İnternete bağlı her şeyi yok edeceğiz.

bgcqlis.png

Bu Açıklamada İse Asıl Sebebi Anlatıyorlar :
#Türkiye'de Araplara yönelik yaygın sert saldırı sahneleri.Bu, Yemenli bir baba ve oğlunu katleden büyük bir grup için ve Kuveytli bir aileye palalı saldırının daha ağır bir klibi var.. Bu barbarca uygulamalara resmi ve halkçı tavır… Türkiye ekonomisine para pompalayan hükümetler de Arap yatırımcılar da tavır almalı

(Türkiyeye Ve Türklere Hakaret)
Siz suçluları susturmayacağız
Bizi izlemeye devam edin, Achrael'in çocukları.

Bir Yemenli Arkadaşıma Sordum Ve Bazı Yemenli Hack Grupları Arasında Böyle Bir Saldırının Konuşulduğunu Söyledi . Bence Böyle Bir Saldırı Muhtemel Değil Ama Biz THT Olarak Yinede Hazır Olmalıyız Yazmak İstedim
5 MBPS hız ile mağaralarda yapabilirlerse denesinler hissetmeyiz bile

13 Haz 2023
53
17
arkadaşlar konuda belirttiğim üzere sadece R77 Team değil o bölgedeki birkaç ülkeninde dahil olduğunu söylüyorum bencede birşey yapamazlar ama tedbirli olmak lazım

mtzx

Üye
26 Mar 2023
143
86
Anka Alevlenecek!
İşleri güçleri savaş, toplumu geliştirmek adına hiç bir adım atmayanları eleştirin sevgili yemenliler.

Konuşmakla olmuyor ne yazıkki...

swarq

Katılımcı Üye
1 May 2020
335
185
Beacon Hills
!?'+!?'=+?!'=+!'4)^+%'^+=)'^=)%='^)%='^)%=')^%=)'^=%)'=^5923094!'?)28İ52835239858235823582359234234234'^+'^+'^+'^+'^+'^+^'+'^+''^+++++++++++''''^+!'^!'^!'^!'

harlexq

Yeni üye
18 Ara 2022
15
8
Yemenli Hacker Grubu R77 TEAM Türkiyeye Siber Savaş Açtığını Duyurdu.
6up1z7u.png

Yukarıdaki Yazının Çevirisi Tam Olarak Şöyle : Merhaba Türkiye, merhaba Yemenlilere karşı komplo kuran, Yemen ve Suriye'nin çocuklarını öldüren kirli devlet ve size siber savaş ilan etmeye başlayacağız. Biz Yemen'in bilgisayar korsanlarıyız. İnternete bağlı her şeyi yok edeceğiz.

bgcqlis.png

Bu Açıklamada İse Asıl Sebebi Anlatıyorlar :
#Türkiye'de Araplara yönelik yaygın sert saldırı sahneleri.Bu, Yemenli bir baba ve oğlunu katleden büyük bir grup için ve Kuveytli bir aileye palalı saldırının daha ağır bir klibi var.. Bu barbarca uygulamalara resmi ve halkçı tavır… Türkiye ekonomisine para pompalayan hükümetler de Arap yatırımcılar da tavır almalı

(Türkiyeye Ve Türklere Hakaret)
Siz suçluları susturmayacağız
Bizi izlemeye devam edin, Achrael'in çocukları.

Bir Yemenli Arkadaşıma Sordum Ve Bazı Yemenli Hack Grupları Arasında Böyle Bir Saldırının Konuşulduğunu Söyledi . Bence Böyle Bir Saldırı Muhtemel Değil Ama Biz THT Olarak Yinede Hazır Olmalıyız Yazmak İstedim
Türkiyenin siber güvenlik ve hacker topluğu baya geniş ve kapsamlı yemenin siber savaş açacağını pek düşünmüyorum bu kadar güçlü bi develete karşı baş koyamazlar düşüncem şu ki sadece isimlerini duyurmak için yapılan bir prim kasma olayı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.