+100 Özellik Virüs Oluşturucu! //AROCKS

AROCKS

Katılımcı Üye
26 Mar 2018
945
59
%appdata% ~ Crypted '
Selamlar THT Ailesi!

Bugün tarafımca "Türkçeleştirilen" programı sizlere sunmak istedim
Program içi görüntüler aşağıda bulunmaktadır!

gcMhRE.png

MQdbHi.png

İndir:Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı
VT(Güvenmeyen sanal pcde acabilir): https://www.virustotal.com/#/file-a...wZjdlNDE2ZDNkNmI3NWMzMTg4YTM6MTU0OTA0NDQzNQ==

Sagopa K

Kıdemli Üye
10 Haz 2016
3,678
42
Melankolia
Türkçeleştirme işlemi çok zaman alır iyi biliyorum, zamanında darkcometi full Türkçeleştirmiştim 5-6 saatimi almıştı. Emek var verdim şukunu.

ekipkaya

Üye
13 Ocak 2019
106
8
Gizli.
Olmamış Mükemmel Şahane Olmuş BUrdan Belli Olunuyor Güzel Kaliteli Olduğu
Eline Sağlık Bu programı Hangi Program dili İle yazdın Visual Basicdenmi ?
c+ kodlamamı?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.