Diğer Mobil İşletim Sistemleri Nelerdir Detaylı Ve Resimli Anlatım ∞ Cem Adrian

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
m3oGPV.jpg

SYMBIAN OS

Geliştiricisi şuanda Nokıa ,ilk geliştiricileri panasonıc,psion,samsung,siemens,sony ericson

İşletim sisteminden görüntüler

EgDVqn.jpg

j8642J.jpg

BrzZ09.jpg

1.gif

7qDoX5.png

Web OS

Geliştiricisi HP, ilk zamanlarda palm adında bir şirket geliştirmiş

1.gif

yEqP5L.png

Blackberry Os

Geliştiricisi Rım adında bir şirket sadece blackberry markası için geliştirilmiş olan bir mobil işletim sistemi

İşletim Sisteminden Görüntüler

GBDvR2.png

69NZPP.jpg

1.gif

j864nm.jpg

LİMO OS (AÇILIMI lİNUX MOBILE)

GELİŞTİRİCİSİ LINUX

2ra2ZA.jpg

1.gif

qbv4jd.jpg

Tizen Os

Geliştiricisi samsung ,intel

9QNVgN.jpg

1.gif

X06BX5.png

Sailfish Os

Geliştiricisi Jolla

br6lGm.jpg

5ff9dc700148a70b9a460f3b16a52e1c.gif

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.