Hydra Hotmail/Gmail/Yahoo BruteForce/ Hack

ShuJaira

Kıdemli Üye
26 Tem 2010
4,960
17
N-map
Direk konuya girelim arkadaşlar bu gün size Hydra aracı ile Hotmail/Gmail/Yahoo hesaplarını kırma mantığını göstereceğim.

Terminali açıp sh -c "xhydra" komutu ile hydra aracının arayüzlü versiyonunu çalıştırıyoruz.

Applications-->BackTrack-->Privilige Escalation-->Password Attacks-->Online Attacks-->hydra-gtk

vfjj7.png

Evet aracımız açıldı farkketdiyseniz sağ altta her düzenlemenin kod hali var bunuda hatırlatayım.

Evet ana mantığı anlatacağım

hotmail
server: smtp.live.com
port: 587

gmail
server: smtp.gmail.com
port: 465

yahoo
server: smtp.mail.yahoo
port:587

vfjmm.png

Evet değiştireceğimiz yerler Single Target’ı hotmail,gmail,yahoo hedef hangisinde ise onu yazıcağız.Biz burada hotmaili seçtik smtp.live.com

İkinci olarak port: 587

Üçüncü olarak protocol: smtp

Dördüncü olarak alttaki Be Verbose ve Show Attempts kutucuklarına tıklıyoruz.

Şimdi ikinci adım

vfjqy.png

Burada Username hedef adresi Password List’e wordlistimizi birde aşağıdaki Try login as password butonuna tıklayacağız.

vfjuq.png

Evet Start sekmesine gelip direk sol alttaki start butonuna tıklıyoruz ve şovu izliyoruz.​

systemetsis

Yeni üye
19 Nis 2016
29
0
hadi bunu indirdimde nasıl kurulup çalışcanıda az gösterseydinizi ben gibi bilmeyen için bulamadım :))

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
Hocam kesin hepsini kiriyor mu ? Yoksa hani boyle 2 sene girilmeyip zaten patlak ama fark edilmeyen seyleri mi kiriyor cevaplarsaniz sevinirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.