İstediğiniz Kadar Face Hackleyin | Protozm1 | Bomba Konu

protozm1

Üye
4 Eki 2012
107
0
Bugün çok seveceğiniz bomba bir konu ile karşınızdayım. İstediğiniz kadar facebook hackleyebileceksiniz! Konuya giriş yapalım. Aşağıdaki siteye girin.

Kod:
https://temp-mail.org/tr/

nJqbgl.jpg

Resimde görüldüğü gibi yukarıda yazan maili alın. Facebook da hesabını mı unuttun bölümüne gelip bu maili yazın. Eğer karşınıza hesap çıkarsa kod gönder diyeceksiniz. Sonra mail sitemize dönüp değiştir deyin sonra aşağıdaki resme bakın:

Ey1O6A.jpg

Burada dikkaty edeceğiniz nokta çok basit login kısmına mail ismi domain yerine de @ işaretinden sonraki alanı seçiyorsunuz. Örnek mail bu ise:

Kod:
Login: bobaz domain: muimail.com

Seçin ve kaydet deyin. Sonra sol menüden yenile butonuna tıklayın ve kodu alın facebook'a yazın artık o hesap sizindir :)

ÖNEMLİ NOTLAR: Hesaba girdikten sonra yeni mail adresi ekleyin. Gmail olması iyidir. Sonra bu tempmail e-postasını kaldırın yeni maili girin. Gerisi size kalmış. Tabii unutmayalım her mail adresinden facebook hesabı çıkacak değil. Eğer girdiğinizde mail sitesine denediğiniz mail de face çıkmazsa sil butonuna tıklayıp yeni mailler deneyin. Bu kadar umarım seversiniz bu konuyu.

VİDEO NOT: Bana ait değil

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=zwkE2D8pn_g[/ame]

Son düzenleme:

İsoTas'

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,596
0
Kıbrıs'
Eskiden Kullanıyordum Bu Zamanlar Yaptığım İşler Face Üzerinden Olduğu İçin Yeni Kurmak Uğraştırıodu Eyvallah :) İşime Çok Yarıcak Yine

dogvilla

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
488
0
25
geldim ben
Eline sağlık bir kurban buldum ama girdiğiimde hesapınız geçici olarak kapatılmıştır diyor ve kimlik istiyor Acaba bu benim şansımmı :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.