Programsız Bilgisayar Hızlandırma Ve Virüs Temzileme / Cenkerak41

cenkerak41

Katılımcı Üye
30 Ağu 2015
528
3
./Crack
-Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Yardımcı Bir Materyal Olmadan Bilgisayarınızı Hızlandırmayı Ve Virüslerinizi Temizlemeyi Göstericem -

-Disk Temizleme-​
Evet Arkadaşlar Bilgisayarınızdaki Gereksiz Dosyaları Ve Geçici Sistem Dosyalarını Temizlemeyi Fotoğraf Aracılığı ile Göstericem;​

Anlatıma Geçmeden Önce Disk Temizlemeye Nerden Girildiğini Anlatıyım;​
-Bilgisayar
-Temizlemek İstediğiniz Disk
-Sağ tık İle Özellikler
-Ve Son Olarak Resimde Gösterdiğim Disk Temizle Butonu

WGb5bN.png

vJZ9pD.png

YEŞİL: Burdaki Kısım Size Bağlı Olarak Değişmektedir.

KIRMIZI!: Buraya Dikkat Edelim ! Evet Arkadaşlar Bu Kısımda Windows.old Dediğimiz (Eski İşetim Sisteminizden Kalan Dosyalar Yer Alıyor) Çok Fazla Yer Kaplayan Ve Bilgisayarımızında Yavaşlamasına Sebep Veren Bir Dosyadır Bunu İsteğe Göre Temizleyin Yani; (Eski İşletim Sistemimde Zaten Önemli Birşey Yoktu Veya İçindeki Dosyalarımı Aldım Temizleyebilirim Diyorsanız Temizleyiniz.)

-Disk Birleştirme-
Bu Kısımda Arkadaşlar Disk Birleştirmeyi Göstericem Ne İşe Yarıcak Diyenler İçinde Şöyle Kısa Bir Açıklama Yapalım; Siz Bir Dosya Kaydettiğinizde Her Zaman Bir Parça Halinde Kaydedilmez Siz Ne Kadar Dosya Üzerinde İşlem Yaparsanız O Dosya Parçalara Bölünerek Gereksiz Bir Yer Kaplamaya Sebep Oluyor Ve Boşluklar Açılıyor Peki Bu Boşlukarı Birleştirmezsek Ne Olur Sistemimiz Daha Yavaş Çalışmasına Neden Olur.​

-Bilgisayar
-Birleştirmek İstediğiniz Disk
-Sağ tık İle Özellikler
-Araçlar
-Ve Son Olarak Resimde Gösterdiğim Şimdi Birleştir Butonu​

V3EdWB.png

Gy3Vrb.png

Bordo;​
Bu kısımda Çözümlemeniz Gerekiyor Yani Boşlukları Tespit Etmesi Gerekiyor..
Mavi;​

Bu Kısımda İse Tespit Edilen Boşlukları Temizliyor​
.

-Defender-​
Arkadaşlar Programsız Dememin Sebebi Windows İşletim Sisteminin İçinde Kurulu Geldiğinden Dolayıdır.

-Denetim Masası
-Defender​

MaknY6.png

1.Gri;​
Arkadaşlar Defender'ı Daha Kolay Erişebilmeniz İçin /Küçük Simgeler.​

2.Gri;​
-Programın Bulunduğu Alan-​

kXENZm.png

Kırmızı;​
Şimdi Tara Seçeneği İle Tarama Yapabilirsiniz.​

Evet Arkadaşlar Konu Anlatımı Bu Kadardı Bilgisayarınz Hala Hızlanmadıysa Programlar Yardımı İle Temizleme İşlemine Devam Edilebilir Veyahut Yeni Bir İşletim Sistemi Kurulumu İle Temiz Bir Bilgisayar Elde Edebilirsiniz.​

İYİ FORUMLAR..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.