Sınırsız Hotmail ve Gmail Açmak // Rootcourage

Rootcourage

Uzman üye
14 Mar 2017
1,712
1
Arkadaşlar genellikle Hotmail ve Gmail'i İnstagram için açıyoruz ve İnstagram sayfaları şikayetten kapanıyor tabi İnstagram'ı kullanma açınıza bağlı bu bu yüzden sürekli hesap açmak zorunda şimdi ben anlatayım bilenler elbet vardır ama bilmeyen arkadaşlar için konuya geçelim ;

1: Telefon Numarası ile açabildiğiniz kadar hotmail ve instagram açın hotmail ve numara doğrulayın sanırım en fazla 3 veya 5 hesap açma sınırı vardı

2: Yandex mail numara istemiyor açabildiğiniz kadar açarsınız fakat hesaplarınız 1 gün sonra doğrulama düşme oranı çok yüksek

3: Fake No veren siteler var ben Textnow tavsiye ederim TextNow'dan numara alarak açabilirsiniz birazcık uğraştırıcıdır ama sorun çıkmaz diye düşünüyorum

4: UltraSurf programını açarak istediğiniz kadar açabilirsiniz ama yine de kapanır, Programın kullanımı basit o yüzden resim ekleme gereği duymadım açıyorsunuz otomatik olarak gizli sekmeye yönlendiriyor hotmail'e girip açabilirsiniz. Programı Tarayacınıza UltraSurf yazarak güvenilir sitelerden indirebilirsiniz

5: Geçici E-Posta veren siteleri kullanabilirsiniz ama hepsi onaylamaz

Not: Sürekli yardım bölümüne açılıyor bu konu ben de açmıştım ama bunlardan başka bir seçim yolu yok benim bildiğim kadarıyla.

Not: UltraSurf Programını Gr3enox kullanan arkadaşlar her defasında modemini yenilemesine gerek yok bu programı kullanarak rahat dork tarayabilirler

Bunları çoğunuz biliyor olabilirsiniz ben sadece sürekli konu açılmaması için yazdım başka yöntem bilen varsa yazsın eklerim, iyi forumlar.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.