Tek Mail Üzerin'den Sınırsız Hesap Açmak

ForeverTURKEY89

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
477
0
gmail_icon.png

Merhaba değerli üyeler iyi forumlar & esenler dilerim:

Bu Konum'da Sizlere Tek Mail Adresin'den Nasıl Sınırsız Sosyal Medya Hesabı Açacağınıza Dair 2 Yöntem Göstereceğim
Hemen Başlıyoruz

1.YÖNTEM

Öncelikle Bir Gmail Hesabınızın Olması Gerekiyor

Örneğin:[email protected] Diyelim

Şimdi Bu Gmail Üzerinden Bir Hesap Açtınız Diyelim 2 Defa Açınca Ya Kabul Etmez Yada Diğer Hesap
Otomatikman Silinir.

Bu Sorunu Çözmek İçin Çok Kolay bir Çözüm Var

Şimdi Gerçek Hesabınız Bu:[email protected]

Biz Bu Şekilde Giricez [email protected]

Ve Hesabı Kabul Edicek

Şimdi Aktivasyon Kodu Hangi Maile Gelecek ?

Biz Bu Hesaba +1 Eklememiz Hiç Birşey Değiştirmedi Sadece Kısır Döngüye Sokmuş Olduk Aktivasyon Kodlar'ı Gine Bu Hesaba Gelicek [email protected] .

2.YÖNTEM

Şimdi Diyelim ki her zaman kullandığınız [email protected] diye bir e-posta hesabınız var.
Yeni bir eposta adresi açmak için uğraşmanıza gerek yok.
Kullanabileceğiniz sonsuz sayıda e-posta adresiniz var .

G-maile giriş yapalım beraber.

https://mail.google.com/

Mail ve şifremizi istiyor.
Şimdi Size Vereceğim Taktikler İle Girişinizi Yapın

Sonunu gmail.com veya GoOGLEMail.com olarak giriş yaparak sonsuz mail adresi üretebilirsiniz.

İstek Konuları Özel'den Belirtebilirsiniz

Z9VJLZ.gif

Moderatör tarafında düzenlendi:

WolFox1905

Uzman üye
29 Ocak 2015
1,226
2
Denemeye deger insallah olur. Emegine saglik.

EDİT: Olmadı ya da ben yapamadım görselli ya da videolu anlatım yaparsan daha iyi olur.

Son düzenleme:

ForeverTURKEY89

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
477
0
Denemeye deger insallah olur. Emegine saglik.

EDİT: Olmadı ya da ben yapamadım görselli ya da videolu anlatım yaparsan daha iyi olur.

eline saglık işime yarar.
Sağolun

Eline Sağlık 1. yöntem iyiymiş
Teşekkür Ederim

Eline sağlık yararlı

Eline emeğine sağlık ForeverTURKEY89 nokta eklemek veya +1 yazmak birşey değiştirmiyor gerçekten.
Yararlı konu.

Güzel Yorumlarınız İçin Teşekkür Ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.