1500 TL'lik Sistem ...

ahmetk128

Kıdemli Üye
27 Ocak 2016
3,287
0
Ötüken
Hazır Sistemlere pek güvenim yok bu yüzden böyle bi toplama yapmayı tercih ettim. :)

Bende önce toplama alacaktım ama bu sitedeki hazır bilgisayar denen şey toplama bilgisayar parçalarıda iyi bence.
Ben apu toplamak istemiyorum bir süre sonra zorunlu olarak ekran kartı alacaksın ramler yavaşlayacak ama sen bilirsin

SeriKurt

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
474
1
SliconValley
Bende önce toplama alacaktım ama bu sitedeki hazır bilgisayar denen şey toplama bilgisayar parçalarıda iyi bence.
Ben apu toplamak istemiyorum bir süre sonra zorunlu olarak ekran kartı alacaksın ramler yavaşlayacak ama sen bilirsin

Siteye Göz atıyoruyum zaten şuanda. Şuanki sistemim yaklaşık 10 senelik ve aşırı eski parçalara sahip ondan dolayı daha kötü bi sistem olabileceğini sanmıyorum.

doktor31

Katılımcı Üye
11 Mar 2016
550
0
Nereye
Bkz.

Siteye Göz atıyoruyum zaten şuanda. Şuanki sistemim yaklaşık 10 senelik ve aşırı eski parçalara sahip ondan dolayı daha kötü bi sistem olabileceğini sanmıyorum.

en kötü sistem apple ibook g3 haline şükret neyse iyi bilgisayar parçaları hemen al derim :RpS_thumbup::RpS_thumbup::RpS_thumbup: ben olsam hemmen alırım ve hazır sistemler kötü diye birşey yok .

SeriKurt

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
474
1
SliconValley
en kötü sistem apple ibook g3 haline şükret neyse iyi bilgisayar parçaları hemen al derim :RpS_thumbup::RpS_thumbup::RpS_thumbup: ben olsam hemmen alırım ve hazır sistemler kötü diye birşey yok .

Evet her hazır sistem kötü diye bir kaide yok. Ama ne yapsak'ki pek güvenemiyorum. :) Ramazandan sonra almayı planlıyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.