1670TL Sağlam Mantıklı Oyun Bilgisayarı Toplamak

ExceLansPro

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
574
0
Bu sefer sistemimiz apu olmayacak.Yinede bu fiyata göre güzel bir sistem olacak.Fiyatlar siteden siteye değişebiliyor, aynı sistemi daha ucuza başka sitelerden alabilirsiniz.Ben Vatan Bilgisayar'dan topluyorum.Bu sistem İntel i3 işlemcili olacak.
GTA5'i Yine 1080P'de oynayabileceksiniz.Very High ve High ayarlarda ve MSAA X8 açıkken en az 35 fps alacaksınız 40 50 60 fps e kadar çıkabilecek bazen.Gerisini siz düşünün ;)

Anakart:
MSI H110M GAMING Intel H110 Soket 1151 DDR4 2133Mhz HDMI&DVI Anakart - Vatan Bilgisayar

Ram:
GSKILL 8GB (1x8GB) Aegis DDR4 2133Mhz CL15 1.2V Tek Modül Ram - Vatan Bilgisayar

İşlemci:
Intel Core i3 6098P Soket 1151 3.6GHz 3MB Önbellek 14nm İşlemci - Vatan Bilgisayar

İşlemciyi i3 6100 yerine 60980P yaptım bütçeden biraz düşsün diye çok fazla bir düşüş yok.30-40TL daha ucuzlamış oldu.

Ekran Kartı:
Sapphire R7 370 NITRO GAMING OC 2GB GDDR5 256 Bit DX12 AMD Radeon Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
Ekran kartımızı Sapphire seçtik emin olun diğer markalardan hiç farkı yok hatta Sapphire daha iyi diyorlar.Ayrıca overclock edilen ekran kartıdır.

Arkadaşlar 2gb yerine 4gb alabilirsiniz fakat FİYATINIZ 70 TL artacaktir.4GB almanızı öneriyorum.Eğer bütçeniz yoksa buda iyi tabiki.

HDD(HDD'DEN BİRAZ KISTIK)
Toshiba 3.5" 500Gb Sata 3.0 32Mb Önbellek 7200Rpm Harddisk - Vatan Bilgisayar
500GB yeterli diye düşünüyorum bütçesi sınırlı olanlar bu HDD'yi tercih edebilir.
KASA:
Everest Eagle Ec337 400W Midt Atx Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar

Evet Toplam 1.670TL tutmuştur.

KANITI:
pEX3nJ.png

SİSTEM GTA 5 TESTİ:
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=WFFuaLqDBTk[/ame]

1. DAKKALARDA AYARLARI GÖSTERİYOR HEMEN ŞEY ETMEYİN :D

Son düzenleme:

oni

Üye
3 Nis 2016
85
0
4gb modelini alırsam kaç yıl gider? Amdyi yavaş diye biliyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.