24 sitey index

aksaray_68

Yeni üye
22 Ocak 2008
23
0
şimdilik bunlar yeni olduğum için bir sorun olursa silebilirsiniz
www.lexioncctv.com/snnlyz.htm
www.nixiecosmetics.com/snnlyz.htm
www.newstartrophy.com/snnlyz.htm
www.hzhfxp.com/snnlyz.htm
www.xiaoxiao.cc/snnlyz.htm
www.erathai.com/snnlyz.htm
www.playingcards.cn/snnlyz.htm
www.elegantebytyc.com/snnlyz.htm
www.modernchemical.co.th/snnlyz.htm
www.ochousewives.com/snnlyz.htm
www.xselc.com/snnlyz.htm
www.TAIMEX.ORG/snnlyz.htm
www.THINKWINGUSA.COM/snnlyz.htm
www.leatherinexile.com/snnlyz.htm
www.lastudenteria.com/snnlyz.htm
www.chuckgiddens.com/snnlyz.htm
www.lbjz.cn/snnlyz.htm
www.ordercalendar.com/snnlyz.htm
www.suramalpine.com/snnlyz.htm
www.topsecret.naturalia.net/snnlyz.htm
www.decjob.com/snnlyz.htm
www.gomoolah.com/snnlyz.htm
www.joysen.com/snnlyz.htm
www.danskmedia.dk/snnlyz.htm
www.kjeldbjerg-maskinstation.dk/snnlyz.htm
www.jaronsoft.cn/snnlyz.htm
www.varilux-aluglas.dk/snnlyz.htm
www.charrat.ch/snnlyz.htm
www.yz2026.com/snnlyz.htm
www.peekskillmuseum.com/snnlyz.htm

bykzlu-x

Üye
9 Ocak 2008
190
5
1.Kardeşim bunları seninleyiz.net te yayınlasaydın. ne işi var burada
2. Bunların zone si nerde nerden bilelim başka bi aksaray 68 olmadığınıda sende zone kayıtlarından bulmadığını bunları...

aksaray_68

Yeni üye
22 Ocak 2008
23
0
1.Kardeşim bunları seninleyiz.net te yayınlasaydın. ne işi var burada
2. Bunların zone si nerde nerden bilelim başka bi aksaray 68 olmadığınıda sende zone kayıtlarından bulmadığını bunları...
tamam komutanlarım bir konu açayım dedim onuda elime yüzüme bulaştırdım iszde üstüğme geldiniz:confused:tekrra özür dilerim

bykzlu-x

Üye
9 Ocak 2008
190
5
ÜStüne gelmiyoruz kardeşim sadece olması gerekeni söylüyoruz :) bir dahaki ne aynı hataları yapma diye :)

R@inBoW

Uzman üye
23 Ağu 2007
1,770
54
ES-ES
Dostum Hepsi ISS aÇıklı siteler bunlar ;) bide ayrıca zonesini yani miror kaydını almaz isen bi işe yaramaz dieceğim ama kimsede o siteye snnlyz die bir html atmaz sanırım :D zaten ıss açıklı olduğu için zone siteleriden zone almanda çok zor olacak ama sonuçta açık açıktır bbailangıç için iyi ;);)

aksaray_68

Yeni üye
22 Ocak 2008
23
0
Dostum Hepsi ISS aÇıklı siteler bunlar ;) bide ayrıca zonesini yani miror kaydını almaz isen bi işe yaramaz dieceğim ama kimsede o siteye snnlyz die bir html atmaz sanırım :D zaten ıss açıklı olduğu için zone siteleriden zone almanda çok zor olacak ama sonuçta açık açıktır bbailangıç için iyi ;);)
saoalsın üstad moralimi düzelttin:)

bad4225

Katılımcı Üye
12 Kas 2007
425
9
kardeşim bizim hakladığımız sitelerde herzamöan tht nin adı geçer
ayrıca zone yoq ve ıss bunlar bidahada sizinleyiz filan olayları yapma

h@cker_baba

Katılımcı Üye
18 Ara 2007
273
9
zone mirror kaydı al başka platform adına indexlersen yönetim tarafından uyarılırsın yenisin bir dahaki konularında zone ve indexde bizim adımız geçsin selametle yinede emek var ortada sadece uyarı beni yanlış anlama selametle!!!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.