30k ile alınabilecek gaming laptop

quakelysee

Yeni üye
5 Eki 2010
4
0
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 30k bandında gaming laptop arıyorum, yardımlarınızı bekliyorum, teşekkür ederim

TheNeferian

Basın&Medya Ekibi
27 Kas 2022
1,438
1,148
є.ค♡
Bence şu anki hem hacking - yazılım hem de oyun konusunda HP Victus 15 veya 16 yı al derim özellikleri de iyi
Param olsada keşke ben alsam😀

Bu mesaj işine yaradıysa çözüm olarak işaretler misin?

'Albatros

Anka Team Junior
7 Mar 2023
1,352
869
anka.html
oyun oynayacaksanız laptop yerine masaüstü sistem dizmeniz sizin için daha iyi olacaktır.
o Fiyata toplama 4000 seri ekran kartlı sistem toplanabilir.

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
823
158
Liverpool UK
Tıkla
35 bine RTX 3080 bulunmaz nimet. Mümkünse çıkmaya değer.

Tıkla 2
Bu da onun muadilidir. İkisinden birini almanı tavsiye edebilirim. Ama kendim de kullandığım için Hp'yi gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliyorum...

Rikashidoto_

Yeni üye
20 Haz 2023
45
8
18
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 30k bandında gaming laptop arıyorum, yardımlarınızı bekliyorum, teşekkür ederim
Sadece oyun oynayacaksın masaüstü PC almanı tavsiye ederim hem daha çok eğlenirsin hem daha iyi sonuç al8rsın ama illaki laptop istiyorsan asus roq u tavsiye ederim <3

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.