4,5 yıllık emeğim mahvoldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mersin133

Yeni üye
26 Ocak 2012
12
0
cümleten selamı-n Aleyküm arkadaşlar

ben forum sitenizde daha yeniyim
bilmiyorum konuyu yanlış yeremi açtım
egerki oyle ise kusuruma bakmayn.

benim bu işten anlayan üstatlara sesleniyorum ve
yardımlarını bekliyorum.

yaklaşık 4,5 senedir metin2 tr KAOs serverinde iş çıkışı akşamdan akşama oynuyorum
aynı iş yerinde çalıştığım bir arkadaşım tarafından soyludum.
bütün itemlerimi elimden aldı nasıl yaptı nasıl becerdi anlayamadım
ve büyük bi yüzsüzlükle kendisinin almadığını söylüyor.
ama gerek oyun içinde gerekse forumda ben bunu kanıtlamama rağmen
hala kabul etmiyor. ne yapacağımı şaşırmış durumdayım..
4,5 senemi yanayım yoksa giden paramamı bütün kötü alışkanlıklarımı
bu oyun sayesinde bıraktım.(çok şükür) bana meşgale oluyordu akşamları evde
şu an çok soğudum. çocuk vermiyor vermiyor

uzun lafın kısası bana yardımcı olabilecek değerli bi üstat arıyorum
o beni nasıl soyduysa bende ondan nasıl geri alabilirim
araştırmalarım sonucu bu sitede bu işin uzmanı arkadaşlar varmış
birkaç konu okudum deneyim dedim ama beceremedim.keyloger felan yapıp onun pc
sine yollayım dedim ama yapamadım.
mail adresim
EDİT//mrfelaqet msn adresi vermek yasaktır

bana hazırlayabilcek bir arkadaşım dan yardım bekliyorum

Selametle,

Moderatör tarafında düzenlendi:

zealowa

Üye
31 Ağu 2009
131
0
Keylogger Hakkında yardımcı olabilirim.Dayaktan bahseden arkadaşlar yanlış anlamayın size birşey demiyorum, ama bir oyun için düzenli işinimi bozacak. Dayak atmadan temiz bir yol arayalım hep beraber yardımcı olalım sana biz :)

PrensDestan

Yeni üye
23 Ocak 2012
12
0
Kendini benim yerime koyuyorumda gerçekten çok zor birşey öncelikle bencede dövmeyi falan bırak düzenli işinden kovulma ama bir yandan 4.5 sene dile kolay git bilişim suçlarına en temiz yol budur keylogger falan hiç ugraşma kolay iş deil yapmak bide zamanından olursun hiç zaman kaybetmeden bilişim suçlarına git...

byrakky06

Yeni üye
7 Ocak 2012
43
0
bilmiyorum soyle olurmu ama o arkadasininzn pcsine trojan atin turkojanda cam izleme var ordan ne oynadiginin gorebilirsiniz ve ordan bakabilirsiniz

dusau

Yeni üye
23 Ocak 2012
34
0
En mantıklısı git bilişim suçlarına şikayet et Patron gıcık kapar felan hikaye adam suç işlemişki şikayet ediyorsun patronun öz yeğeni diye hem suçlu hemde güçlü mü olacak nasıl bir işte çalışıyorsun bilemem ancak eğer sigortan yatıyorsa patron seni kovamaz kovarsa 6 ay işsizlik parası alırsın o aradada yeni iş bulursun ayrıca patron zaten kovmuş olduğu için gidip bir güzel döversin adamı.

AcemiiHack3r

Katılımcı Üye
5 Kas 2011
492
0
Ben derim ki Döv, ama patronun yigeni diyosun. Ozaman DÖVDÜRT.! Suc sana kalmaz hem
Ayrıca keylogger ile de alablrsn, Hatta keylogger ile tek itemlerını değil tüm bılgılerını alırsın, Senden item caldıgına pısman olablr :) . Facesini falan alırsın iste. Keyloggeri flasha at, Flashtan adama bi şekılde at işte orası sana kalmıs, Adam bi yere gittiğinde git bilgisayarına yerlestır keyloggeri rahat et :)
olmadı git bilişim suçlarına anlat olayı.. Hatta knight te sanrm bi aralar şey vardı, diyelm itemlerını aldılar GM ye bıldırıyor adam GM yapılan son 3 ticarete bakılıyor, oradan kımın aldıgını buluyor zaten. Vardır belkı metin2 de de böyle birşey.

Mercedesl

Katılımcı Üye
24 Ocak 2012
456
0
Muhtemelen Casus007 'Le Soydu full Sürümü Ekrandan Bile Yazsan Kayıt Ediyor.

En İyisi Kafayı Gözü Dağııt Çocugun Al Emeğin Boşa gitmesin.

Promaganda

Katılımcı Üye
20 Ocak 2012
416
0
kardeşm dayak falana bahane bak smdi çocugun oynadıgı bi oyun bul yada metin2 pwp ye başlat beraber biraz takılın sonrada efsun botu var vs gibi bişi uydur msnden keyloggeri yedir keylogger yapmayı blmiyosan yardım ederm dövmeye falan gerek yok işinden olma keyloggeri yerse itemleri o çocuga göster dayak yemişten beter olur zaten :D

|OttomanSlap|

Uzman üye
1 Ocak 2012
1,323
0
Topraktan
Kardeş bütün kötü alışkanlıklarımı bu oyun sayesinde bıraktım demişsin.Kötü alışkanlıklarını bırakmışsın başka bir kötü alışkanlığa başlamışsın :)

Sorununa gelince ; elinde sağlam kanıtlar varsa bence en etkilisi Bilişim Suçları.
Sonra siteye ticket atmayla uğraşırsın.

Keylogger felan da bu konuda boş iş.Adam ne yapıp ne edip senin çarı aldıysa ; senden keylogger yiyecek kadar salak değildir.

mersin133

Yeni üye
26 Ocak 2012
12
0
kardeşm dayak falana bahane bak smdi çocugun oynadıgı bi oyun bul yada metin2 pwp ye başlat beraber biraz takılın sonrada efsun botu var vs gibi bişi uydur msnden keyloggeri yedir keylogger yapmayı blmiyosan yardım ederm dövmeye falan gerek yok işinden olma keyloggeri yerse itemleri o çocuga göster dayak yemişten beter olur zaten :D

evet arkadaşım keylogeri ona kesin yediririm
flash dizki yarın verecem ona siparişlere bakacak şirkette
ama keylogeri nasıl yapılacaağı konusunda becerim yok
forumda resimli anlatımlar felan var denedim ama beceremedim

Aha Dur Buldum Vallahi Buldum Benim Kendi Yazdığım Program Vardı Bu Programı Onun Bilgisayarına Atarsan Ve Çalıştırırsan Program Arka Planda Çalışmaya Devam Ediyor Ve Herşeyi C:/Program Files Bölümüne Keylogger.txt Adlı Dosya Olusturup Hangi Dosyaya Girdiyse Ne Yazdıysa Hepsini Oraya Kaydediyor Kullanımıda Kolay Birtane Buton Var Ona Tıkladınmı İş Bitiyor ? İstersen Vereyim ?

Evet En İyisini Sen Demişsin Kolay Keylogger Bende Yapmıştım Ondan :)

Cruiser Vaqabond

Kıdemli Üye
16 Ağu 2011
2,157
1
New Jersey
Aha Dur Buldum Vallahi Buldum Benim Kendi Yazdığım Program Vardı Bu Programı Onun Bilgisayarına Atarsan Ve Çalıştırırsan Program Arka Planda Çalışmaya Devam Ediyor Ve Herşeyi C:/Program Files Bölümüne Keylogger.txt Adlı Dosya Olusturup Hangi Dosyaya Girdiyse Ne Yazdıysa Hepsini Oraya Kaydediyor Kullanımıda Kolay Birtane Buton Var Ona Tıkladınmı İş Bitiyor ? İstersen Vereyim ?

Local Keylogger Kişisel Bir Keylogger'dir.
Mail Desteği Olmadıgı İçin Konuyu Açan Arkadaşa Bi Faydası Olmaz.
______
Kardeşim Eğer Onun Çaldığını Kanıtladıysan Emniyete Başvur.
4,5 Yıllık Emek Söz Konusu,Maddi Yöndende Zarara Uğramışsın.
Kesin İlgilenirler.

Son düzenleme:

mersin133

Yeni üye
26 Ocak 2012
12
0

Local Keylogger Kişisel Bir Keylogger'dir.
Mail Desteği Olmadıgı İçin Konuyu Açan Arkadaşa Bi Faydası Olmaz.
______
Kardeşim Eğer Onun Çaldığını Kanıtladıysan Emniyete Başvur.
4,5 Yıllık Emek Söz Konusu,Maddi Yöndende Zarara Uğramışsın.
Kesin İlgilenirler.

üstadım sizin su konunuz üzerinde çalışıyorum şuan

Fake Mail Yapımı- Crusier Vaqabond Farkıyla :D videosunu izle - Bilim / Teknik - Mynet - Video

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.