Acunetix Güncel sürüm Crack

powwerbangTR

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
513
117
Bazı arkadaşlar farfar programlarını kullanarak arkada mining yapan programlara takılıyor virüs yiyebiliyor diye sizlere Tam sürüm Acunetix paylaşıyorum

Acunetix Launcher VirüsTotal: VirusTotal
Uninstall Tool VirüsTotal: VirusTotal

Uninstall Tool da 48/72 Virüs gösteriyor fakat 2 yıldır kullanıyorum Hiç sorun yaşamadım onu koymamdaki sebeplerden birtanesi de Farfar silinemiyor windows 10 da bununla silmeyi başardım başka toollar herhangi bir şekilde silemedi ve hala kurulu sabitimdedir Virtualden açıp inceleyebilirsiniz

Farfar Yüklüyse çalıştırın yada bu sizin için daha iyi olur kurtulur sonra kaldırırsınız.

powwerbangTR

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
513
117
Kuramayanlar için basit kurulum şöyledir. bir eposta şifre girdikten sonra Dosya konumunu açın ardından crack dosyasının içindeki wvsc.exe yi acunetix içine kopyalayın. değiştirin kaydedin

Çalıştır a %ProgramData%\Acunetix\shared\license yazıyoruz ardından lisans jsonu atıyorsunuz oraya ve kaydediyorsunuz işlemimiz bukadardı iyi akşamlar dilerim esenlikler.

NOT: EĞER OTOMATİK AÇILAN EKRANA CRACKLERİ YAPMADAN GİRERSENİZ AÇILMAYACAKTIR.

Bunjo

Uzman üye
14 Ara 2020
1,581
1,877
HTTParty
Bazı arkadaşlar farfar programlarını kullanarak arkada mining yapan programlara takılıyor virüs yiyebiliyor diye sizlere Tam sürüm Acunetix paylaşıyorum

Uninstall Tool da 48/72 Virüs gösteriyor fakat 2 yıldır kullanıyorum Hiç sorun yaşamadım onu koymamdaki sebeplerden birtanesi de Farfar silinemiyor windows 10 da bununla silmeyi başardım başka toollar herhangi bir şekilde silemedi ve hala kurulu sabitimdedir Virtualden açıp inceleyebilirsiniz

Farfar Yüklüyse çalıştırın yada bu sizin için daha iyi olur kurtulur sonra kaldırırsınız.
Kimin botnet ağına zombi olarak yazıldınız acaba :)

drjacob

Uzman üye
21 Ocak 2012
1,773
402
localhost

Eline sağlık.

powwerbangTR

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
513
117
Kimin botnet ağına zombi olarak yazıldınız acaba :)
Sıkıntı yok dostum paket incelemelerine baktığımda herhangi bir veri çıkmıyor ayrıca uzun süredir olan bir program artık botnetin kalacağını düşünmüyorum. sağlam çalışıyor. üstelik inceleyebilirsiniz virtualden paketleri izleyebilirsiniz :) merak etmeyin sıkıntı olacak birşey illa atmam

Crackli çoğu program vs. zaten belli bir amaca hizmet etmekte. Kendi bilgisayarı dışında vds gibi yerlerde açmasında bir sorun yok :)
Dostum yıllar geçmiş botnet kalmaz ondan önce zaten paket incelemeleri yapmıştım Virtualde baktım paket alışverişi yapmıyor veri alışverişi yok protokol yok bende ana makinamda kullanmaya başladım farfarı indirtmişlerdi buradan arkadaşlar birçok arkadaşın başına kaldı o farfar silebilecek tek uygulama olarak buldum ben bunu

Elinize sağlık hocam🙏
Teşekkürler

Teşekkürler

Teşekkürler faydalı içerik
rica ederim iyi kullanmalar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.