Admin Ekleme Açığı

TheSLaYe®

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,469
1
K.Maraş
Kod:
inurl:/admin/add_admin.php
inurl:/portal/add_admin.php
inurl:/admin/new_admin.php

Merhaba arkadaşlar.Yukarıdakiler dorklarımız.Google de arayın. Herhangi bir siteye tıkladığınızda kayıt olma sayfası varsa o sayfada bug vardır. O bölümden kayıt olarak admin olabilirsiniz. Başka bölümlerde gezerken yine giriş isterse tekrar giriş yaparsınız.

İyi Forumlar...

pimes

Katılımcı Üye
28 Şub 2013
779
0
Denedim Ama Hic Kayıt Olma Sayfası Bulamadım Ama Gerçekten Eline Koluna Emeğine Sağlık Üstadım :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.