[Android]Instagram acigi - Takip kontrol, profil resim yüksek kalitede indirme ve bir cok daha özellikler

killa123

Yeni üye
6 Mar 2008
29
0
Bu mükemmel Android uygulamasi ile neler
yapabilirsiniz?

Özellikler:
- Her resim ve video yu direk indirmek mümkün!!!
- Yorum kopyalama özelligi (Instagram kaldirdi bunu)
- Takip kontrol sistemi
(Takipci bölümünü yerine göre renklendirir - renkli = takip ediliyorsun o kisi tarafindan)
- Profil resim indirme (HD kalitede)
- Hikaye indirme
- Hikaye zaman sınırını kaldirma özelligi
- Ve bir cok daha fonksiyonlar mevcuttur, kesfetmek size kalmis

Fotograf veya video indirmesi

Takipci kontrol sistemi

Bu uygulamayi kullanmak icin kesinlikle root lanmis bir Android cihaziniz olmali. Ayrica Xposed Framework uygulamasi yüklü olmali. Bunlar Android modifiye sektöründe takilanlar icin cok taninmis uygulamalardir. Her telefonun root lanmasi ve xposed yüklenmesi degisik yöntemle oldugu icin burda anlatmam mümkün degil, bir google aramasi ile hemen sonuca ulasirsiniz ama.​

Evet Root ve Xposed u yükledikten sonra, Xposed uyuglamasinin arama sektörüne girip " Xinsta " modülünü indiriyoruz ve Modüller bölümünde aktive ediyoruz. Telefonu yeniden baslattiktan sonra uygulama kullanilir hale geliyor.

Son düzenleme:

iProneooN

Uzman üye
25 Eki 2014
1,121
4
Ankara
Fotoğraflandırırsan güzel olabilir

Edit :
Takipci bölümünü yerine göre renklendirir (renkli = takip ediliyorsun o kisi tarafindan, takip kontrol sistemi)

Mesela anlamadım bunu tek tek fotoğraflandırırsan konu güzel

Son düzenleme:

killa123

Yeni üye
6 Mar 2008
29
0
Bir fotograf ekledim ama bir Android cihazinin nasil root landigini ve Xposed etkinligi yükletilmesini anlatamam cünkü her cihaz icin degisik yöntemler ile oluyor. Cogu kisilerin telefonlari zaten root lu ve xposed etkinligi yüklü yani onlar hemen baslayabilirler.

Olmayanlar google veya buranin Android bölgesine baksinlar cihazlarini nasil root layabilirler diye. Ondan sonrasi zaten tek bir uygulama yüklemesi. Onu galiba 99% yapabiliyor, bir normal .apk halindeki Android uygulamanin nasil yüklendigini resimlerle anlatmama gerek yok galiba...

Saygilarla

Son düzenleme:

iProneooN

Uzman üye
25 Eki 2014
1,121
4
Ankara
Bir fotograf ekledim ama bir Android cihazinin nasil root landigini ve Xposed etkinligi yükletilmesini anlatamam cünkü her cihaz icin degisik yöntemler ile oluyor. Cogu kisilerin telefonlari zaten root lu ve xposed etkinligi yüklü yani onlar hemen baslayabilirler.

Olmayanlar google veya buranin Android bölgesine baksinlar cihazlarini nasil root layabilirler diye. Ondan sonrasi zaten tek bir uygulama yüklemesi. Onu galiba 99% yapabiliyor, bir normal .apk halindeki Android uygulamanin nasil yüklendigini resimlerle anlatmama gerek yok galiba...

Saygilarla

Takipci bölümünü yerine göre renklendirir (renkli = takip ediliyorsun o kisi tarafindan, takip kontrol sistemi)

Mesela anlamadım bunu

killa123

Yeni üye
6 Mar 2008
29
0
Uygulamayi anlatan resim yükledim sanirim fonksiyonlari anlasiliyordur. Takip kontrol sistemi ile video ve resimi aninda indirme ve telefonun herhangi yerine kaydetme özelligi cok ise yariyor. Herkese tavsiye ediyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.