Anroid Miui Xami Şawmi Serisi Hack

deli2721

Yeni üye
18 Nis 2020
24
13
25
Android Şavmi serileri kulanarak
hack işlerimleri yapmak istiyorum cihaz 12 pro benim
gerekli bilgileri lütfen ulaştırsanız sevirim GitHub Sosyal medya vb medyalar üzerinde hack aktivitelerini göstermek istiyorum gerekli bilgi ve programı lütfen iletiniz

Rochelle

Üye
3 Ara 2022
212
81
Nijerya
gerekli bilgileri lütfen ulaştırsanız sevirim GitHub Sosyal medya vb medyalar üzerinde hack aktivitelerini göstermek istiyorum gerekli bilgi ve programı lütfen iletiniz
Telefon ile hacking imkansıza yakındır osint wb yapabilirsin ama bir siteye index basman imkansız

saqow

Üye
27 Mar 2023
85
19
Vds ya da azure bulup bilgisayar ekrani accan ancak telden hack işlemi çok kısıtlı şekillerde yapabilirsin ayni durumu bende yasiyorum

Anka-1623

Üye
26 Haz 2023
163
68
Termux programı bana dm at yarın yeni bir konu açarım termux ile alakalı

Gamebosss

Yeni üye
10 May 2023
35
7
Öncelikle bu mümkün ama asla bilgisayardaki performansı alamazsın.ilk olarak kullandigin cihazın kesinlikle root atman lazım.ister termux indirirsin github dan yada telefonun ROM unu değiştirir nethunter yüklersin ama sanırım 12 pro desteklemiyor. Başka bir yol olduğunu zannetmiyorum.

saqow

Üye
27 Mar 2023
85
19
Öncelikle bu mümkün ama asla bilgisayardaki performansı alamazsın.ilk olarak kullandigin cihazın kesinlikle root atman lazım.ister termux indirirsin github dan yada telefonun ROM unu değiştirir nethunter yüklersin ama sanırım 12 pro desteklemiyor. Başka bir yol olduğunu zannetmiyorum.
Note 10 pro yu destekliyo.12 yi hayli hayli

Gamebosss

Yeni üye
10 May 2023
35
7
Note 10 pro yu destekliyo.12 yi hayli hayli
Sizin söylediğiniz nethunter lite sürümü full olan sürümü desteklediği xiaomi cihazlar;
Xiaomi pocophone f1
Xiaomi Mİ 9T
Xiaomi Mİ A3
Full sürüm bunları destekliyor. Başka herhangi bir Xiaomi cihaz full sürümü desteklemiyor
Kali.org dan bakabilirsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.