antivirusunuzu deneyin

rabits

Katılımcı Üye
6 Ara 2009
390
0
X5O!P%@AP[4PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H*

yukarıdaki kodu NOT DEFTERİNE kopyala yapıştır yapıp kaydedin...

eicar.com 'u ise dosya adı olarak kullanıyorsunuz.

bakalım antivirüsünüz bunu virüs olarak algılayabilicekmi??????

ben kaspersky kullanıyorum benim anti yakaladı bakalım sizinki ne yapacak...

NoT:bunu yapmanız ile bilgisayarınıza hiçbir zarar gelmez bizzat kendimce denenmiştir...

<alıntıdır>

toxic1103

Uzman üye
19 Mar 2009
1,344
0
27
neyse denedim ginede birden formatı programa dönüşüo aga bi şiy yapmadı ama pc ye

rabits

Katılımcı Üye
6 Ara 2009
390
0
e havaya ucuracak degıl pc nizi .. bildigin virüs kodlayıp kaydedicen yakalıyosa antivirusun is yapıyo yakalamıyosa cope at antivirusunu...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.