Arabanız İçin Bilgisayar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dark-Man

Kıdemli Üye
5 Ocak 2013
4,432
9
I Don't Know
Car-Computer-Build-500x375.jpg

(Tesla tarafından yapılan muhtemelen olanlar hariç) Hatta en modern araba kullanıcı koşum çok işlem gücü sağlamaz. EEVBlog kullanıcı Ptodorov bir mini bilgisayar gücüne sahip istedim arabasına. Tek şey bir bilgisayar kapı anahtarları gibi gerçek dünya şeyler arayüzü ve çok iyi sinyaller açılmıyor değildir. Araç donanım Arduino ve bir röle modülü kullanıldı ile arayüz. Harika bir başlangıç ​​ve ilham geldiğinde kapalı ama sürüş ve sistem mevcut biraz fazla çizmek yok iken sistem karmakarışık gitti beri şeyler olsa tüm düz yelken olmamıştır.
"Son 5-6 aydır her şey birkaç glitches ve hatalar ile oldukça sorunsuz koştu. Ancak birkaç hafta önce kıyamet koptu
ben sürüş iken. Aniden sol ve sağ gözlüğü yanıp sönmeye başladığında, farlar yanıp sönmeye başladı ve kapı kilitleme ve açma tuttu.
Bu iyi bir 30 saniye oluyor tuttu. Neyse ki benim etrafında başka bir araba vardı. Kış geldi de arduino hatta ben uykuda MCU'ya koyarak ve bir kesme üzerine uyanýyorum yalak anahtarın ilk dönüş ile başlamadı birkaç gün boyunca araba ayrıldıktan sonra, daha belirgin pil boşaltma başladı , uzaktan kumanda. Ben bunu 120mA için açılan arabadan yaptık şeyi kesildi sonra pil tüketimini 250mA oldu. "

Car-Computer-Build_0109-150x150.jpg

Car-Computer-Build_0122-150x150.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.