Arkadaşla yardım edermisiniz bana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alikurum

Yeni üye
13 Ocak 2008
5
0
arkadaşlar konuyu yanlış yere açtı isem özür dilerim. php uzantılı web sayfam var. haber sayfası. buranın editörüyüm. yorumlar yazılıyor. bende bunlara onay veriyorum. yorum yazan kişilerin ip adresini nasıl öğrenirim yardımcı olurmusunuz [email protected] adresini ekleyipte oradanda yardım edebilirsiniz.. inanın zor durrumda olmasam açmayacaktım bu konuyu

alikurum

Yeni üye
13 Ocak 2008
5
0
arkadaşım ben sistemimi https://tik.lat/zUUuA dan aldım. oradaki paketlerden. bana yardımcı olurmusun program hakkında. o programı nereye yükleyecem. nasıl yükleyecm. burada anlatamam diyorsan msn adresimi ekleyebilirmisin. üstte vermiştim adresimi

**Ankesenamon**

Kıdemli Üye
8 Eki 2007
2,220
21
34
ahhhhhhhh ahhhhhhhh napacaz sana bastan site kurmayımı ögretecez walla...bak ben sana şimdi uzun uzun anlatamam ama sitemizde var bak arasır bul ok basit zaten...site kurmasını bilen yüzyüze görüştüğünüz birine sor yani o yapsın baştan siteni heder etme tamam...basit zaten

alikurum

Yeni üye
13 Ocak 2008
5
0
arkadaşım teşekkür ederim yardımın için . bu sitenin (web sitemin) sahibi benim yakın arkdaşaım. o da askere gitti. bende editorlük var. bilsem site yapmasını sormam. sitede hangi başlık altında aratayım

Son düzenleme:

**Ankesenamon**

Kıdemli Üye
8 Eki 2007
2,220
21
34
amacım seni kırmak diildi ya bugün bende bi tuhaflıkmı war...şimdi sen arkadaşn ara deki kardeş bu siteye böle böle program attınmı o da he derse:)nere attın d...ama yok arayamam diyosan güvendiğin birine editör şifreni wer kontrol etsin warmı yok mu o program çünkü ben bi siteye baktıgımda o benim ıp mi alır kayıt eder bunu üye bilmez ok...:)ayrıca rica ederim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.