Aselsanda katliam

aliak23

Yeni üye
7 Tem 2007
4
0
Merhabalar ben topluluğun yeni bir üyesiyim,sitenin bu bölümünde baktım ki crackerlık dışı konular var bende bu konuyu açayım dedim,ben bilgisayar mühendisliğinde okuyorum açıkçası aselsanda çalışan üç mühendisin sözde intiharını (yani öldürülüşlerini) bir mühendis adayı olarak esefle izledim,bu olay yarınlarımızın katlidir.Ankaranın ortasında Halim Ünsalın,Hüseyin Başbilenin ve diğer bir mühendisin öldürülmesi büyük ihmal ve ilgisizliğin göstergesi değil mi?Bu işin arkasında cia ve mossadın parmağı vardır,bu mühendislerden hüseyin başbilen bir kanas uzmanıdır,gece görüş dürbünleriyle ilgili çalışmalar onun sonunu getirmiştir,geçenlerde ordumuz dünyada yedinci olarak savaş uçaklarında gece görüş gözlüğü kullanmıştır,bu onun projesidir sunumunu geçen yıllarda org.hilmi özköke yapmıştır ve paşa onun sırtını sıvazlamıştır, tebrik etmiştir,sonra ise kafası kesilip öldürülmüştür...
halim ünsal ise savunma sanayide bir deryadır,o bir değerdir,dünyanın en iyi beş elektrik-elektronik mühendisinden biriydi,odtüyü dereceyle bitirmişti,o ve arkadaşları ülkemize neler kazandıracaklardı bir bilse bu ülke bunu.
Bir kere,Bir Türk F-16 sı (platonik büyük aşklarımız,insanlarımızın katilleri)ABD, İngiliz veya Yunan
uçaklarından biri ile karşılaştığında onları dost görüyordu.
Bu da bir savaş halinde bu ülke uçaklarının uçaklarımızı sinek avlar
gibi avlayabilmesi anlamını taşıyordu,ABD'nin
yıllarca çalışarak kurduğu tezgah, dahi Türk mühendislerimiz tarafından kısa bir zamanda bertaraf edilmişti abd(amerika birleşik cinayet şebekesi) bunu sineye çekti ama ikincisi bardağı taşıran son damla oldu

İkincisi: ABD, herhangi bir savaş veya askeri operasyon sırasında ABD tarafından satılmış veya modernize edilmiş elektronik sisteme sahip uçak, helikopter, tank, zırhlı birlikler, izleme sistemleri gibi hayati araçları uydudan verilen komutlarla safdışı bırakabiliyor. Yani, uydudan safdışı bırakma sağlanabiliyor, Bu Türk Ordusunun savaş başlamadan yenilgisi anlamına geliyor.

Bu ülke ölmüş şarkıcıların peşinden ağlayacağına bu adamların peşinden ağlasın,en son deşifreden bu konuda güzel bir haber geldi ama devlet bu konuda cesur olmalıdır
Ben bu adamların tırnağı olmak için ne kadar çaba gösteriyorum adamları bir çırpıda sanki kolay yetiştiriyorlarmış gibi bir kalemde harcayıp dosyalarını kapatıyorlar...
Bunun dışında bir yarbay ,bir yüzbaşı ve bir binbaşımızda bu fırtına tankları ve karadan havaya güdümlü mermiler ve çeşitli tank yazılımları ve tasarımları için çabaladı onlar da katledildi,projeleri bugün hayat buldu.Bir zaman önce bizim helikopterler gece uçuş yazılımları olmadığı için gece uçamıyorlardı mühendislerimiz bunu kısa zamanda çözüme kavuşturdular,şu an çok önemli bir f-16 filomuz var ancak,model olarak bazıları eski bazıları yeni olan block versiyonlarımız var,eskilerini modernize ettik yenilerinde sorunlar varmış,f-16 lar bir uzman grubu tarafından seçildi kalite/maliyet oranı bazında f-15 ,f-5 ve f-4 'den çok daha iyidir fakat soğuk savaş uçağıdır,steal(hayalet) uçaklarla baş edemez,bunun için f-22 raptor,b1b,b2(en babası),f117 ve b-52 ağır bombardıman uçaklarına karşı çalışmalı ve gizli önlemler almalıyız fransanın mirage'ı ,ingilizin tornadosu rusun mig'i var inşallah türkünde kendine has bir uçağı olur patriotu hollandadan awacsı abd'den almak zorunda kalmaz ,tanklar modernize edilip leopard 2 ve üstleriyle donatılır,bütün devlerde varolan uçak gemilerine sahip olur,nükleer denizaltı üretir ve en mühimi füze sistemlerimizi gelişitiririz çok konuştum ama ülkem ve insanlık için bunlar olmalı,çünkü dünyada türk ordusu bir numara olmazsa bir temiz kul bile rahat uyuyamaz,rahat göremez,inşallah yarınlarımız emin ellerde ordumuz dünyada bir numara olur,Fatih havan topunu icat eden bir padişahtı, en büyük ve en etkili topları macar urban yapmadı türk usta muhliddin yaptı umarım bizde onlara layık oluruz.Unutmamak gerekir ki yazılımı ve tasarımı bağımsız kaynaklarıyla yapmayan ülkeler tarih olmaya mahkumdur.Bu arada en son,savunma bakanlığımız araplara türk füzesi sattı elli milyondolar civarı kazandık, biz de adam çok fakat sonuç yok aslında...
(Not:Teknik bilgiler çeşitli savunma sanayii dergilerinde sitelerinde ve yazılarında bulunabilir...)

Bütün kardeşlerimize Elazığdan sevgiler,saygılar...

Son düzenleme:

aliak23

Yeni üye
7 Tem 2007
4
0
merhabalar, yazıma bir kişinin bile cevap vermemesi beni fazlasıyla şaşırtmış bulunmaktadır,bir teşekkür eden bile yok,bu konuda değerli yorum ve fikirlerinizi bekliyorum;neyse bunlar çok mühim değil asıl olan iran-abd savaşında (daha sonra sıra bizde) türk hackerların oynayacağı roldür,kendinizi iyi yetiştirmenizi öneririm çünkü az zaman sonra pek iyi şeyler olmayabilir...

Son düzenleme:

blitz

Yeni üye
21 Tem 2007
37
0
C:\WINDOWS
yazın güzel hoş ama neden biz duymadık yada görmedik böylr bir konuyu link varsa ver bi göz atayım. bekliyorum kardeş

eflatun

Uzman üye
19 Mar 2007
1,741
7
Öyle Güzel B'Yerden :)
selam bu haberi izlemiştim basından daha önce türkiye içinde bugibi gün yüzüne çıkmayan nice haberlerin oldugunuda biliyoruz tabiki bizim duyarlı oldugumuz gibi başta devlet adamları olmak üzere basınında bugibi olayları örtbas ettigini herkez bilmekete
ve bunlarında sonunun gelmiyeceginide biliyoruz tabiki allahtan başka yardım bekliyecegimiz kimseninde kalmadıgınıda yine biliyoruz bu vatanın yetiştirdigi nice insanlarıda bu şekilde zamanla kaybecegiz en azından allah onların yardımcısı olsun ki
bu aselsanda çalışanların vatana bi katkıda bulunmak ugruna aselsanı seçtiklerinide biliyoruz yabancı devletlerden gelen teklifleri vatana katkım olsun düşüncesiyle geri çevirdiklerinide duymuştum saygılarımla ....EFLATUN

aliak23

Yeni üye
7 Tem 2007
4
0
https://tik.lat/7zwFO
(alltaki mesajlara bakın;aselsanın yazdığı mesaj bilinçli gerçeği gizlemek ve çarpıtmakdır,en alltaki yazı ise bence de doğru...)

https://tik.lat/qTdwJ

https://tik.lat/i20Ng
(yorumlarda tfist'in yazdığı yazı çok değerli...)

https://tik.lat/UpIOk
Dostum google'da aselsanda öldürülen mühendisler veya hüseyin başbilen,halim ünsal diye yaz bir sürü site çıkıyor...
gazete haberlerini de bulabilirsin yorumlarıda da....

Son düzenleme:
A

Arsenik-tht

Ziyaretçi
bu çok ciddi bir sorun gerçektende. birileri çalışan insanlarımızın gözlerini korkutmaya çalışıyor ama yılmayın arkadaşlar. bilgilendirmen için teşekkürler herkesin okumasını tavsiye ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.