Asetto Corsa için VPN önerisi

Leroxu

Yeni üye
14 Tem 2023
19
2
Herkese merhaba, Assetto Corsa Online girdiğim zaman connection ıssue hatası alıyorum ancak VPN ile girersem sorun çözülüyor. Bu sefer ki sorun ping de başlıyor bu yüzden ücretli ücretsiz fark etmez, ping sıkıntısı yaratmayacak VPN önerisi istiyorum sizden.
Not: Konuyu yanlış yere açtıysam kusuruma bakmayın.

Kruvazör

Yazılım Ekibi Lideri
28 Mar 2020
1,722
2,540
Wrong Side Of Heaven
Herkese merhaba, Assetto Corsa Online girdiğim zaman connection ıssue hatası alıyorum ancak VPN ile girersem sorun çözülüyor. Bu sefer ki sorun ping de başlıyor bu yüzden ücretli ücretsiz fark etmez, ping sıkıntısı yaratmayacak VPN önerisi istiyorum sizden.
Not: Konuyu yanlış yere açtıysam kusuruma bakmayın.
çok dışardan ve basit bir yorum olacak lakin zamanında Sea of Thieves oynarken hiç bir türlü bağlanamayan ancak VPN ile bağlanan bir arkadaşım vardı.
Arkadaşın güvenli interneti açık olduğu için bazı oyunlara bağlanmasını engelliyormuş...
Sen de güvenli internetini kontrol et.

Leroxu

Yeni üye
14 Tem 2023
19
2
çok dışardan ve basit bir yorum olacak lakin zamanında Sea of Thieves oynarken hiç bir türlü bağlanamayan ancak VPN ile bağlanan bir arkadaşım vardı.
Arkadaşın güvenli interneti açık olduğu için bazı oyunlara bağlanmasını engelliyormuş...
Sen de güvenli internetini kontrol et.
Güvenli internetim var büyük ihtimalle ama sadece ben kullanmıyorum. O yüzden kapatmasam daha iyi olur. Sizin bildiğiniz iyi VPN var mı ya?

Kruvazör

Yazılım Ekibi Lideri
28 Mar 2020
1,722
2,540
Wrong Side Of Heaven
Güvenli internetim var büyük ihtimalle ama sadece ben kullanmıyorum. O yüzden kapatmasam daha iyi olur. Sizin bildiğiniz iyi VPN var mı ya?
Güvenli internetin çeşitli profil ayarları vs var.
kullandığın telekomünikasyon şirketinin ayarlarıyla oynarsan sana uygun bişey bulabilirsin.

maalesef kullandığım ve önerebileceğim bir VPN yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.