Assasins's Creed 4 sorunu

elci123

Yeni üye
21 Ağu 2023
5
1
Assasins's Creed 4 oyununu korsan olarak indirdim ve uplay_r1_dll bulunamadı sorunu alıyorum, dosyayı indirdiğim de ise Ubisoft Connect Açılıp oyunun kodunu istiyor, araştırdım aynı sorunu yaşayan insanlar farklı forumlarda konu açmış ve biri bunu yazmış = ''Torrent indirdiysen güvenlik duvarı dosyaları siliyo her oyunu açarken güvenlik duvarını kapat crack i ekle öyle aç'' fakat ben ne dediğini anlamadım. Yatdımcı olursanız çok mutlu olurum internetim az kaldı oyunu kurmam lazım.

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,020
544
Kemalizm
Assasins's Creed 4 oyununu korsan olarak indirdim ve uplay_r1_dll bulunamadı sorunu alıyorum, dosyayı indirdiğim de ise Ubisoft Connect Açılıp oyunun kodunu istiyor, araştırdım aynı sorunu yaşayan insanlar farklı forumlarda konu açmış ve biri bunu yazmış = ''Torrent indirdiysen güvenlik duvarı dosyaları siliyo her oyunu açarken güvenlik duvarını kapat crack i ekle öyle aç'' fakat ben ne dediğini anlamadım. Yatdımcı olursanız çok mutlu olurum internetim az kaldı oyunu kurmam lazım.
Yani oyunu açmadan önce virüs uygulamanı kapatacaksın, crack dosyalarını tekrar oyun dosya konumuna atacaksın ve oyunu çalıştıracaksın.

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,020
544
Kemalizm
Özür dilerim ama crack dosyası ne demek bilmiyorum :( biraz açar mısın.
Crack dosyaları kısaca: Orijinal programların birebir aynısı olmakla beraber o uygulamanın birer ücretsiz boyutu ve bazı özellikleri değiştirilmiş bir boyutudur. Genellikle ücretli oyunların ücretsiz bir şekilde oynanabilmesine olanak sağlayan crackli oyunlar binlerce oyuncu tarafından talep görmektedir.

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
1,459
Crack Tavsiye etmiyorum guvenlik duvarinin kapatma amacida belkide gomulu trojan felan vardir

elci123

Yeni üye
21 Ağu 2023
5
1
Windows Defenderi kapattım ve cracklerin oyunun klasöründe olduğuna emin olup tekrar denedim fakat yine de aynı hatayı aldım, acaba Anti virüs bazı dosyaları silmiş olabilir mi?

'Börteçine

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Şub 2016
7,564
764
ubisoft iste ne beklersin para vererek aldığım oyunun keyini kabul etmeyip desteği bile sallamayan berbart bir şirket neyse senin sorununa bakalım başka creak kullan ve kurulum yaparken antivirüsü kapatıp yönetici olarak aç

H@cked BaBy

Basın&Medya Ekibi
28 Haz 2023
2,407
987
Arkana bak

👆Karşınıza çıkan istenilen kod bumu acaba?

elci123

Yeni üye
21 Ağu 2023
5
1

👆Karşınıza çıkan istenilen kod bumu acaba?
evet.

ubisoft iste ne beklersin para vererek aldığım oyunun keyini kabul etmeyip desteği bile sallamayan berbart bir şirket neyse senin sorununa bakalım başka creak kullan ve kurulum yaparken antivirüsü kapatıp yönetici olarak aç
bu oyunu 2. yükleyişim iki yükleyişimde de aynı hatayı aldım. Bu arada bir şey daha söyleyeyim oyunun beni oku kısmında 3 tane yazılım kurmamı istiyordu 2sini kurdum 1ini kuramadım çünkü kuracağım yazılımın daha ileri sürümünün bende olduğunu söyledi. bu yazılımlar Framework, DirectX ve VCRedist. Framework'u kurmadım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.