Atatürk & Kurt & Çift Başlı Kartal Vektörel Deneme

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
5,070
6,096
[C*]
Herkese hayırlı sabahlar.
Akşam üzeri deneysel bir çalışma hazırlarken bu şekilde bir sonuç çıktı, sizlerin de hoşuna gideceğini düşünerek paylaşmak istedim. Ek olarak bu vektörel çalışmayı duvar saati teması olarak denedim ve güzel bir sonuç elde ettiğimi düşündüm. Umarım herkesin hoşuna gider.

Not
Tasarım tümüyle şahsıma ait yorumlamadır. İzinsiz şekilde ticari amaçla kullanılması yasaktır.

Tasarım

tbvCQEb.png

Duvar Saati

1UznqU1.png

İmzasız PNG
V1--------->
V2-------->

Saygılaırmla
Mirliva

Gazeteci Şerif

Katılımcı Üye
9 Eyl 2023
309
570
.
Herkese hayırlı sabahlar.
Akşam üzeri deneysel bir çalışma hazırlarken bu şekilde bir sonuç çıktı, sizlerin de hoşuna gideceğini düşünerek paylaşmak istedim. Ek olarak bu vektörel çalışmayı duvar saati teması olarak denedim ve güzel bir sonuç elde ettiğimi düşündüm. Umarım herkesin hoşuna gider.

Not
Tasarım tümüyle şahsıma ait yorumlamadır. İzinsiz şekilde ticari amaçla kullanılması yasaktır.

Tasarım

tbvCQEb.png

Duvar Saati

1UznqU1.png

İmzasız PNG
V1--------->
V2-------->

Saygılaırmla
Mirliva
Elinize sağlık harika 👏

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
5,070
6,096
[C*]
Elinize emeğinize sağlık çok güzel olmuş

Elinize sağlık hocam çok güzel olmuş

Elinize sağlık harika 👏

Elinize sağlık hocam

Elinize sağlık 2 görselde harika olmuş

elinize sağlık muhteşem olmuş

Emeğinize ve elinize sağlık çok güzel

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar..

çok güzel olmuş iki görsel de 'Mirliva hocam.. Umarım konu ve metinlerimde kullanmama izin verirsiniz.. 🙏 🙏 🇹🇷🫡

Teşekkür ederim, konularda kullanılabilir. Forumdan çalıp gerçek hayatta ticari amaçla kullanmak yasak sadece.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.