Aylık : E-Dergi 8.Sayısı ÇIKTI!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
Merhaba arkadaşlar

8.Sayı ile tam kadro karşınızdayız. Reel sebeplerinden dolayı aramızdan ayrılanlar olmuştu ve tekrardan dergi Tayfası tam kadro :)

Kaliteli bir sayı ile karşınıza çıkıyoruz. Olumlu Olumsuz görüşleriniz neticesinde yola çıkarak kaliteyi arttırmaya çalıştık. Dünden bugüne ( Dile Kolay 8 Ay) birçok değişiklik oldu her geçen sayıda kalitemizi arttırdık. Ve buda sizin eleştirleriniz ve önerileriniz doğrultusunda oldu. Bu sebepten siz değerli üyelerimize TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

--------------------------------------------------------
8.Sayıyı Okumak İçin :

TurkHackTeam Aylık Dergi Sayı:8

Diğer Sayılara Ulaşmak için:

THT Dergi

--------------------------------------------------------
İyi Okumalar

TheKar1zma (Dergi Tayfası Lideri)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,865
bana hatalı üretim yollamışsınız iade etmek istiyorum :D (elinize sağlık)

DMAYzm.png

ADALİEA

Katılımcı Üye
17 Tem 2013
509
0
Ellerineze sağlık şimdi biraz göz gezdirdim, gelecek ayı da sabırsızlıkla bekliyorum.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Oldu oldu güğzel oldu :) Özellikle Zipka'nın uykusuz kalmak uğruna verdiği emeğe ve nicotein asistanımızın kalemine sağlık :)
Şahanesiniz.Şahane bir ekibin parçasıyım :) Black-Quantum da döndüğ on numara beş yıldız oldu :)

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
Ellerinize sağlık Dergi Tayfası, başarıların ve yeni sayıların devamını diliyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.