Bana acİL video düzenleme programı Lazım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Morpheus_1

Yeni üye
16 Eyl 2010
31
0
ArkadaşLar bana acil video düzenLme programı Lazım ... *

Lütfen Yardım bide ne işe yaradığını yazarsanız sevinirim .. *:twist

Moderatör tarafında düzenlendi:
22 Ara 2010
164
0
Sony Vegas Movie Studio HD Platinum

bak bu program güzeldir.

özellikleri ise SONY Vegas Movie Studio, dünya çapında en popüler en güvenilir ve kullanılabilirliği yüksek
profesyonel işler çıkartan bir medya editörüdür. SONY Vegas Movie Studio ile kendi filmlerinizi, resim slaytlarınızı ya da sunularınızı hazırlayabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki videoları ya da video kameranızdan aldığınız kayıtları kolay bir şekilde program çizelgesine aktarıp işlem yapabilirsiniz.
Ev Sinema Atölyeniz İçin Profesyonel Çözüm !
Video düzenleme, ses kaydı ve DVD yazdırma işlemleri tek bir güçlü program içerisinde mevcut. Vegas Movie Studio Platinum yüksek kalitede filmler düzenlemek için, videolar yaratmak için, DVD birleştirmek için ve daha bir çok işlem için kullanabileceğiniz mükemmel bir programdır. Dünya teknoloji üreticisi Sony`nin yazılım dalındaki en önemli programı olan Vegas ile ev sinemasına bakışlar tamamen değişiyor. Çünkü artık herkes bir profesyonel gibi efekt yönetebilecek.
Platinum`un Farklılıkları
Vegas Movie Studio Platinum yazılımı Vegas Movie Studio`nun sunduğu tüm olanakları aynen sunmaktadır. Ancak Platinum farkı DVD yazdırma sistemindeki yenilikten kaynaklanmaktadır. Sürükle, bırak mantığı ile istediğiniz DVD`leri kolayca oluşturabilirsiniz. Ve daha bir çok özellik yine Platinum`un içerisinde mevcuttur.
* HD video düzenleme: HDV ve Sony AVCHD formatları
* 5.1 ses sistemlerine uygun mixleme ve yazdırma imkanı
* Sony PSP™ (PlayStation®Portable)`ye direkt olarak uyumludur
* 100`den fazla video efekti ile NewBlue®`dan profesyonel video efektleri
* 3 tekerlekli bir sistemde renk ayarlama mekanizması
* 20 AniMattes professional video compositing mattes from FreedomFX®
* 20`nin üzerinde DirectX® ses efekti
vericeğim linkte fulldür

https://tik.lat/1B54E

H

hacker92

Ziyaretçi
xilisoft programını indir yükle ben kullanıyorum videoyu mp4'e çeviriyor mp3 yapıyor avi vs bildiğin video sürücüleri işte istersen bi dene

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.