Bana; linux,yazılım,kod yazma, siber güvenlik bunların hepsini öğretilecek birini arıyorum karşılığı kaç TL ise fazlasıyla ödeyeceğim

nnsngl_hacked

Yeni üye
10 Mar 2023
9
2
Bana; linux,yazılım,kod yazma, siber güvenlik bunların hepsini öğretilecek birini arıyorum karşılığı kaç TL ise fazlasıyla ödeyeceğim bilgi her şeyi öğretecek birini arıyorum

нydrαтнαlleѕ

İSTİHBARAT!
8 Ocak 2017
3,208
1,438
4 ay sonra kafa karman çorman..

Dostum udemyde, youtube da ve btkakademi de yeterince içerik var. Herşeyden önce kendini geliştirmek istiyorsan ingilizceni geliştir. Sonra ne öğrenmek istediğine karar ver podcastleri dinle ilgini ne çekiyor senin ? onu kesinleştir ondan sonra belirttiğim platformlarda kendini geliştir.

UTQ-Lİ15101

Katılımcı Üye
26 Ağu 2022
266
41
Hocam sana tavsiye böyle ilerleme derler gibi değil bu işler aceleye gelmez öğrenmede o yüzden yavaş yavaş burda takıl biraz sorular sor linux ile ne yapabilirim nasıl başlarım nasıl kuracağım diye bi youtubede bi bak ilk kur sonra öğren daha sonra toollar indir bakın kurcala boz bozduğunu düzelt ben öyle birazda olsa öğrendim hatta linux vardı bozdum sonra düzelttim onu burdada paylaştım galiba öyle yani.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.