Basın Duyurusu...

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
37
Çanakkale
güzel ama bizden sonra üstümüze index basmışlar bizim sırıtmızdan 3 tane çapulcuda reklam oLdu sayemizde :D
isteyen istediği kadar index bassın zone-h'den Zoneyi biz aldık o yeter :D

Son düzenleme:

NightWolf

Emektar
27 Ara 2005
722
11
about:home
Aslında Zone-h de düşüsümüz var ama belki organize edebilirsem hedef belirtmeksizin büyük çaplı bir operasyon yapılabilir ilerleyen zamanlarda... Hem eğlenceli olur hemde güzel bir operasyon yapmış oluruz

NightWolf

Emektar
27 Ara 2005
722
11
about:home
Zone-h bazen genelde problem çıakrtıyor 2 hafta önce aldığım zone hala ortalıklarda yok :) bazen geçmiyor bazen geç düşüyor ama zone-h dünya çapında bir site olduğu için herzaman ilk tercihiniz zone-h olsun arkadaşalr ;)

Solo-Türk

TÜRK
2 Ağu 2011
6,805
69
Teşkilat
Önemli Olan Zone-h'dir Zone-h'den Alan Olayı Bitirir ..

Haklısın Sonerim :)

Aslında Zone-h de düşüsümüz var ama belki organize edebilirsem hedef belirtmeksizin büyük çaplı bir operasyon yapılabilir ilerleyen zamanlarda... Hem eğlenceli olur hemde güzel bir operasyon yapmış oluruz
Sabırsızlıkla bekliyorum üstadım..

Allah (C.C) başarılarınızı daim eylesin.
Amin..

GravityForce

Kıdemli Üye
14 Ağu 2012
4,790
5
28

http://sanalmedyatr.com/haber/122-italya-ve-amerika-sitesi-hacklendi/ Şimdi bugün gördüm bu haberi komutanım benimde (SaLii) nickimi yazmışlar. Çalpulcu demeyi size yakıştıramadım. Aynı site denk gelmiş. 122 Siteye birden index bassaydım haklısınız ama 2 ve ya 3 tanesi denk gelmiştir ancak. Tebrikler İyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.