Basit Port Tarama Aracı // P1NK P4NTH3R

15 Eyl 2018
52
0
ABD
Merhaba THT Ailesi Bu Aileye daha yeni katıldım.
bugün sizlere python ile yapmış oldugum basit bir port tarama aracını sunuyorum.
Degerli Yorumlarınız Bekliyor..

İlk önce GitHub'dan indiriyoruz.
Daha sonrasında termilalimize
python port tarama yazıyoruz
program kendiliginden kurulup açılıyor. basit bir arayüze sahip.
3 secenek var.
1)hızlı tarama
2)sevis ve versiyon bilgisi
3)işletim sistemi bilgisi

yapmanız gereken sadece islem numarasını seçmek ve ip adresini yazmanız.

İndirmek İçin
GitHub

Geliştirmeye devam edecegim ve farklı projelerimde var. umarım begenirsiniz.

w4ken

Yeni üye
15 Eyl 2018
2
0
"Program" demek ne kadar doğru olduğu tartışılır. Program, os.system metodunu kullanarak terminal üzerinde nmap aracını kullanıyor.

Bu kodlar sadece UNIX işletim sistemlerinde çalışır. Terminal temizlemeyi bile sadece UNIX için yapmışsın XD.

Ne kadar bilgin olduğunu bilmiyorum ama, üzerine düşüp geliştirmen gerek. Başarılar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.