Başka Operatörün Wınn ını Farklı Gsm Hattında Kullanma!!

Konu İşinize Yaradımı

• Evet

Oy: 2 50.0%
  • Hayır

Oy: 2 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

deadofthehunter

Yeni üye
6 Ocak 2013
29
0
Evet Arkadaşlar Konunun İsmi Yanlış Olabilir Belki Karışık Oldu Şimdi Konuya Geçeyim:RpS_razz:

Evet Arkadaşlar Bende Vodafone nun Wınn Cihazı Vardı Turkcell Hattımla Bağlanmayı Anlatacağım

Benim İşletim Sistemim Windows 7 Ona Göre Anlatacağım

Öncelikle Denetim Masasına Giriş Yapıyoruz "Telefon ve Modem" e Giriyoruz Yukardan Aratabilirsiniz Arama Kısmından Bilgisayarınızda

Açılan Yerde İl Kodunuzu İster Yazıp Tamam Demeniz Yeterli

Ardından Modemlere Girin Ve Modeminizi Seçin COM Uzantısı Olması Lazım !!

Modeminize Tıklayıp Aşağıdan Özelliklere Basın Bu Sırada Modeminizin İçinde Kart İle Bilgisayara Bağlı Olması Gerek

Açılan Pencerede Aşağıda Ayarları Değiştir Butonuna Tıklayın Ordan Gelişmişe Girin

Ek Başlatma komutlarına Şunu Yazın +cgdcont=1,"IP","internet" Tabi Konuşma Hattınızdan Bağlancaksanız

Bunu Yaptıktan Sonra Ağ Paylaşım Merkezine Girin Yeni Bağlantı Veya Ağ Kurun a Basın Aşağıdan Çevirmeli Bağlantı Kur A Basın Çevirmeli Telefon Numarası : *99# Yazıp Bağlan Diyin

İşlem Bu Kadar Artık Çevirmeli Olarak Bağlanabilirsiniz Modeminize

Anlatım Bana Aittir Alıntı Değil Umarım İşinize Yarar
:RpS_thumbsup: Anlamayan Olursa Yardımcı Olabilirim Yorum Atarsanız Yardımcı Olurum

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
öyle bişey varsa çok büyük bişey yaptın dostum deneyince burdan soncuları yazıcam olursa baya önemli bişey

STR-Key

Kıdemli Üye
5 Ocak 2012
3,246
48
:) Zaten Öyle Ben 1Seneden Bellı Baglanıyorum Normal hattan Faturalı 10tl sınırsız net alın Keyfinize bakın :)

mmeett

Yeni üye
11 Ağu 2007
6
0
A-vea'nın ZTE modemleri de farklı sim ile çalışmıyor. Rom atarak sim kilidini kaldırabilirsiniz. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.