BB arkadaslar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

new joker

Üye
23 Kas 2008
63
0
arkadaslar kalin saglicakla ben baralardan gidiyorum lamer'lara göre biryer değil burası bir gün dönücem ama gercek bir hacker olduğumda o zamana kadar görüşmek üzere hepiniz harika birer hacker'sınız benim gibi lamer'larla kim uğraşsın:D...
Neyse dediğim gibi işte hakkınızı helal edin ama gelicem dediysem de gelirimm...
.

*666*

Katılımcı Üye
22 Eyl 2008
363
3
Graphic Team
herkez hacker olmak zorunda değil
burası bir forum
paylaşımlarda bulunurak ta
bu sitede var olabilirsin önemli olan bir arada burada olmak değilmi
bilmediklerini öğrenir kendi bildiklerinide bizlere aktarabilirsin :)

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
Önemlı olan verdıgin paylansımlarla tutunmaktır Hackıng Zevk Icın deıl Mısyon Icın gerceklestirilen Bir yapılanmadır .Bu yapılanmanın ıcınde bulunmak sadece bırkac sıteye ındex Atarak gerceklesmez. Kalmanı tavsıye ederım Ama karar senındır ;)

d3xt3r

Katılımcı Üye
19 Ağu 2008
922
0
uzayda bir yerde
arkadaslar kalin saglicakla ben baralardan gidiyorum lamer'lara göre biryer değil burası bir gün dönücem ama gercek bir hacker olduğumda o zamana kadar görüşmek üzere hepiniz harika birer hacker'sınız benim gibi lamer'larla kim uğraşsın:D...
Neyse dediğim gibi işte hakkınızı helal edin ama gelicem dediysem de gelirimm...
.

Nettin yigen sen yav :D nire gidiyon gel bakam buraya :D insanların statusune bakarak sınıflama hatta insanları hic bir zaman sınıflama,senden bizdensin aramız da ayrı gayrı yok ole herkez hacker olucak diye bir kaide yok,hacker olmayanlar bu forumda yer alamaz diye de bi kural yok o zaman sen hic bi yere gitmiyorsun demektir,güzel paylasımlarını bekliyoruz ;)

K!nG

Kıdemli Üye
6 Ocak 2007
2,196
29
vice city =)
Burası "Aramıza Yeni KatıLanLar" bölümü , "Aramızdan Ayrılanlar" değil...

Ayrıca gidene kal , gelene git demeyiz..

konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.