Benim Naçizane bir fikrim Önerim var

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,428
2,040
35
Osmaniye 80
Belki bu öneriyi forumun %80 90 alakasız kararsız olursada olur olmazsa da olur diyecek çok insan vardır.

{ Öneri }
Üyelik profil ekranlarımizda küçük bir kısma "Not al" eklenip üyeler görsün veya görmesin fark etmiyor ama böyle ansızın oraya yazacak not alacağımız illaki şeyler oluyordur. Benim önerim ve ricam gerçekten iş görür kolaylık sağlar bize.

Tabi ( - ) eksiyede düşmiyelim. O küçücük yerden not almak yerine 3 satır html yazıp THT index bastım diyen lamer olurmu :) bu yazdığımı dahi ciddiye alamadim.

Ben yinede @Admin etiketliyim yaparsa o yapar olmazsada devam.

Telefon Not al
Bilgisayar not al
Yer imlerine ekle
Yazdım bunlarıda :)

The VODKA

Uzman üye
8 Haz 2022
1,332
920
Bence olması lazım olan birşey. Hatta takipçi kısmı da değişmeli. Mesela ben birini takip ettiğim zaman onun yanında arkadaş olduğuna dair bir bilgi versin. Birde sizin dediğiniz gibi bir not alanı. Nede olsa koskocaman forumda kimin kim olduğu unutuluyor.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,428
2,040
35
Osmaniye 80
Bazen birşeyin peşine düşüyorsun onu ordan koparıp not aliyorsun telefona veya bilgisayara ama uzantısı "txt" bir sekilde siliniyor veya kazayla biri siliyor falan
Ama 5MB veya 10MB daha aşada olabilir o kadar text datası alalım ya o kadarınıda hak ediyoruz gibi sanki :)

Gaz verim millete

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.