Bilgi Güvenliği Müdür Yardımcısı

'Börteçine

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Şub 2016
7,577
767
İşin Kapsamı ve Genel Nitelikler

Üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik - Elektronik, Haberleşme Mühendisliği veya dengi Mühendislik bölümlerinden mezun,
6 yıl ve üzeri deneyime sahip,
Kendisini yazılı ve sözlü ifade edebilecek düzeyde (iyi derece) İngilizce bilgisine sahip,
Palo Alto, Ironport, Mc Afee, Q Radar, Fortinet ürünlerini ya da benzer ürünleri kullanmış olmak,
Tercihen SSCP benzeri belli başlı güvenlik sertifikalarına sahip olmak,
Bilgisayar güvenliği, ağ güvenliği, işletim sistemi güvenliği, uç nokta güvenliği, bilgi güvenliği ve risk yönetimi konularında deneyimli,
Network ve sistem bilgisine sahip, güvenlik ürünleri ve uygulamaları konusunda uzmanlaşmış,
SIEM/Log Yönetimi ürünleri yönetimi konusunda tecrübeli,
Bilgi güvenliği çözümleriyle (WAF, Firewall, IPS/IDS, ADC, Proxy, Web Gateway, Email Gateway, DLP, anti virüs, VPN) ilgili ilgili deneyim (kurulum, yönetim)sahibi,
Sızma testleri konusunda bilgi/tecrübe sahibi,
İşletim sistemlerinin güvenlik sıkılaştırılması konusunda bilgi sahibi,
Veritabanı Yönetim Sistemleri ve ilişkisel veritabanları konularında bilgi sahibi (Tercihen MS SQL Server)
Raporlama ve dokümantasyona önem veren,
COBIT, ISO 27001 ve Proje Yönetimi süreçleri konusunda bilgili ve deneyimli,
Yeni teknolojiler ve ürünler konusunda gelişime açık,
Müşteri odaklı, İletişim becerisi yüksek,
Analitik düşünebilen, organizasyon ve planlama yeteneğine sahip,
İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren, sonuç odaklı çalışabilecek,
Ekip çalışmasına uyumlu, gerekli durumlarda inisiyatif alabilen,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Askerlikle ilişkisi olmayan,
Bilgi Güvenliği Müdür Yardımcısı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı aramaktayız.

Görevler;

Banka güvenlik sistemleri altyapılarının işletim faaliyetlerini yönetmek,
Banka güvenlik sistemleri altyapısında gerçekleştirilecek olan önemli değişikliklerin planlanması, organize edilmesi ve gerçekleştirilmesi,
Güvenlik altyapısının yönetiminde destek firmaların yönetilmesi altyapıda karşılaşılan problemlerde destek verilmesi, yönetilen sistemlerde problemlerle ilgili kök neden analizleri yapmak ve çözüm oluşturmak,
Kurulumu yapılan güvenlik sistemleri altyapısının dokümante edilmesinin sağlanması,
Güvenlik alanı ile ilgili teknolojik gelişmeleri ve güncel olayları takip etmek ve bunların kurumsal ortamda uygulanmasını sağlamak,
Banka denetim süreçlerini yönetmek Banka Bilgi Teknolojileri ve Güvenliği ile ilgili gerekli dokümantasyonu gerçekleştirmek.

başvuru: https://www.kariyer.net/is-ilani/pasha-yatirim-bankasi-a-s-bilgi-guvenligi-mudur-yardimcisi-2324812

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.