Bilgisayar oturum şifresi kaldırma

tunamax

Üye
18 Şub 2008
60
0
ARKAŞLAR BU TÜR YAZILARA GEREK YOK YAZA YAZA KLAWYEMDE TÜY BİTTİ AMA SON BİR KEZ YAZIYORUM HER KEZ SAÇMALAMAYA BAŞLADI DİE

. Eğer bilg. açık olark bulduysanız yetkiniz önemli değil bilgisayarıma sağ tıklayın ve orda yönet war>YEREL KULLANICILAR>Users ve ordan şifresini sağ tıkıyarak parola belirle dersiniz weya çift tıklayarak özelliklerini değiştirebilirsinz...
BURDAN Administrator ın şifresinide değiştirebilrisnz
2.C.d ile yapılabilr araştırın İnternette bunu bulabilirsinz...
3.Arkadaş Ctrl+alt+delete iki kere basın demiş doğru demiş fakat
Bilgisayar açılırken F8 e bastığınız zaman güvenli moddan girersiniz ve orda zaten Administrator wardır....

EĞER Orda da şifre soruyosa size YA CD ile işi bitirmek ya da

KASAnın içinde Bios un pili wardır çıkartın Ve 5 10 dakka sonra takın SORUN ÇÖZÜLÜR SANIRM

ARTIK BU konu bir daha açılmasın lütfen

BİRDE DAHA ÖNCE VERİLDİ FLAN DEMEYİN
BEN WERMİŞTİM....

+rep fln gerek yok O DERECEDE BİŞEY YAZMADIM ZATEN

BU ARADA +REP İÇİN FALAN YAZDIĞIMI ZANNETMEYİN

GÖNDERMYİN CANIZ SAĞ OLSn

10 Ara 2009
117
0
pili çıkartınca gitmiyor sürekli arkadaşım 1 kaç kez gidiyor en iyi yöntemini bir konu paylasiyorum bakin orada görürsünüz lütfen bilgi aliniz bu konuda detaylı bir açıklama yapacagim zaten

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.