Bilişim Sektöründe Nasıl İlerlerim

htmlbody

Üye
19 Mar 2017
93
13
nereye
Arkadaşlar öncelikle uzun yıllardır bu alemde birçok underground oluşumlarda takılmış legal illegal birçok faaliyete bulunmuş hatta cezaevine girip çıkan biri olarak faaliyetlerime ülke içinde legal yurt dışı illegal bir şekilde devam etmek istiyorum.

Gazetecilik son sınıf öğrencisiyim

soru 1 : sizce bu alanda alan ile ilgili 4 yıllık diploma şart mı diploma olmadan biryerlere gelemez miyim

soru 2 : 26 yaşındayım 4 yıllık müh okursam çok geç olur mu veya değer mi

sizlerden ricam yazmış olmak için yazmayın mantıklı yorumlarda bulunun ben olsam ne yapardım diye.

teşekürler.

DarkNESS90

Üye
23 Ocak 2019
131
8
dust_2
Arkadaşlar öncelikle uzun yıllardır bu alemde birçok underground oluşumlarda takılmış legal illegal birçok faaliyete bulunmuş hatta cezaevine girip çıkan biri olarak faaliyetlerime ülke içinde legal yurt dışı illegal bir şekilde devam etmek istiyorum.

Gazetecilik son sınıf öğrencisiyim

soru 1 : sizce bu alanda alan ile ilgili 4 yıllık diploma şart mı diploma olmadan biryerlere gelemez miyim

soru 2 : 26 yaşındayım 4 yıllık müh okursam çok geç olur mu veya değer mi

sizlerden ricam yazmış olmak için yazmayın mantıklı yorumlarda bulunun ben olsam ne yapardım diye.

teşekürler.
1- 4 yıllık diplomayı eğer kariyer yapmak gibi hedefiniz varsa %90 isterler
2- Henüz hiçbirşey için geç değil. Bu fikre kapılmak bizi bir önceki an için gereksiz pişmanlık yaratır. Sadece öğrenmek için değilde ilgilendiğiniz alanlarda arkadaşlarınızın olması da sizi motive edecektir. Ben olsam diploma ve çevreyi garantilerim.

Kendi fikrim, yurtiçinde legal şekilde para kazanmak istiyorsan, mobil uygulama geliştirmek, firmalara özel uygulama yazmak vs olabilir. Yardımcı olabildiysem ne mutlu :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.