Bir bölüm önerisi (Banlanan üyeler)

macgyver

Kıdemli Üye
3 Tem 2012
2,866
1
3 gün önce forumdan uzaklaştırıldım sebepsiz di teknik arıza dediler neyse konuya geçiyim.
Banlanan arkadaşlar için bi bölüm açılmalı bnce ve sebebiyle yazılmalı ve destekleyici bi fotoğraf eklenmeli diye düşünüyorum bu şekilde yeni gelen arkadaşlarda ne yapmamaları gerektigini ögrenmiş olurlar

Öneri'yi sundum gerisi ÜDY'nin takdiridir
//

ßr@In

Özel Üye
2 Ocak 2012
5,136
34
Yöneticiler banladıkları üyeler hakkında sadece üstlerine hesap vermek zorundadır. Banlanan üye için ban sebebi açık bir şekilde yazılıyor. Eğer yazılmamışsa dediğiniz gibi teknik sorundan dolayı olabilir, unutulmuş olabilir insanlık hali sonuçta yöneticilerde insan :) Eğer yönetici sebepsiz yere banladıysa üdy tarafından gerekli işlem yapılır. Bu konuda içiniz rahat olsun.
Yeni gelenlere için forum kuralları mevcuttur. Her bölüm için ayrı ayrı kural konuları mevcuttur. Bunları okuyup da hala tutarsız davranışlar sergileyenler için cezalar mevcuttur.. :)

İyi forumlar....

macgyver

Kıdemli Üye
3 Tem 2012
2,866
1
çok iyi açıklama yapmışsında bn dediklerine itiraz edip üstlerimi sorgulamıyorum banlanan üyelerin banlanma sebeblerini bilsek iyi olur bnce

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.