Bitcoin 62 Bin 893 Dolar'a Ulaşarak Rekor Kırdı!

kurtdereli

Uzman üye
19 Tem 2020
1,086
243
-Türkistan-
Bitcoin 62 Bin 893 Dolar'a Ulaşarak Rekor Kırdı!

Bitcoin, en yüksek miktarını 62 Bin 893 dolarla gördü.

Dijital para Bitcoin, 62 Bin 893 dolara yükselerek gelmiş geçmiş en yüksek değerine ulaştı. Bitcoin'in yükselmesi ile beraber yatırımcılar'da bu duruma oldukça sevindi.

Bazı insanlar Bitcoin'in değerinin yükselmesini Altcoin için kötü olduğunu söylesede, profesyonel yatırımcılar Altcoin için endişelenecek bir durum olmadığını dile getirdi. Yatırımcıların ne kadar yüzü gülsede, profesyonel yatırımcılar bunun için yatırım önerisi olarak değerlendirilemeyeceğini söyledi.

Bitcoin'in değerinin bu kadar yükselmesi oldukça şaşırtıcı, peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

KΛRΛ

Uzman üye
26 Mar 2018
1,233
202
Her geçen gün ilgi daha fazla artmakta şahsi düşüncem ilerleyen yıllarda daha yüksek miktarlara ulaşacağıdır. Aynı şekilde altcoine olan ilgi de gözden ardı edilmemelidir :)

MercyEx

Üye
8 Nis 2021
69
8
Bursa
Merhabalar,
Benim düşüncem daha çok yükselerek rekor kıracak yatırım tavsiyesi değildir ama ben ethereum'a 30 bin Türk lirası yatırdım yüzümü şimdiden güldürdü.

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Zamanında 3 bitcoini tanesini 2000 tl den satmıştım :)

noktalıvirgül

Deneyimli Moderatör
17 Kas 2020
923
510
Elinize sağlık
Bazı ekonomistler sanal paranın her dönemde güvenilir olmayacağına inanıyor.
Bir yatırımcının sanal parası azken istediği zaman bir ilgiliye ulaşıyorken parası yüksek miktarlara çıktıktan sonra kullanmak istediğinde bir muhatap bulamadığı ve paranın görünmediği anlatılmıştı bir tartışma programında .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.