Bluespy Downloader! Server bozmaz!

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
518
Righteous Side of Hell
Herkese selam, uzun uğraşlar sonucu ilk kendi programımı yazdım :D. Çok yorucu oldu fakat sonuçta bitti. İlk olarak sizlerle paylaşmak istedim. Programı githuba ekledim aşağıda linki var oradan indirebilirsiniz.

Onay için yetkililere kaynak kodunu vs gönderebilirim sıkıntı olmaz. Programın özelliklerine gelecek olursak içerisinde binder, icon changer ve downloader var. Aralarından sadece downloaderı anlatacağım çünkü diğerlerini bilmeyen yoktur diye düşünüyorum. Downloaderın çokta yararlı bir işlevi yok ancak bir ihtimal kodladığınız crypterın stub'una bunun gibi bir özellik eklerseniz crypterı kullanan kişinin kurbanlarını çalabilirsiniz. Fikrin asıl çıkış noktası burasıydı fakat daha beceremedim :D. Downloader ise şöyle çalışıyor:

Öncelikle direct download link veren bir hostinge ihtiyacınız var (Xampp kullanabilirsiniz). Link kısmına Download linki girdikten sonra kurbanın bilgisayarında ne kadar süre gecikme ile çalışacağını milisaniye olarak yazıyoruz (5000 = 5 saniye) ardından programın ne zaman çalışan dosyayı indirilen konumdan sileceğinin zamanlamasını giriyoruz. Mesela 5000 ve 25000 yaparsanız programı 5. saniyede indirip 25. saniyenin sonunda bulunduğu konumdan silecektir. Ben njRat Golden Edition kullanıyorum ve kurbanın ekrana düşme süresi yaklaşık olarak 20 saniye alıyor. Kullandığınız rata veya virüse göre ayarlayabilirsiniz. Programın görüntüsü bu şekilde:

BlueSpy.png

VirusTotal

Unutmadan, uygulamanın kodlarına araştırmak için erişmek isteyen arkadaşlar decompilerla vs uğraşmasınlar. Discord adresimden yazarlar ise ben kodları size veririm sıkıntı yok.

Discord: Endarion#4972

Edit: Obfuscate etmeyi unuttuğum için github ve virüstotal linkini değiştirdim. Githubdaki v2 yazısını gören arkadaşlar var ise bu yüzden :D.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.