[BombaKonu]AMC Binder Protect [fud][35-0] [vb6] [Runtime][OtoEof]

emirtuncer

Yeni üye
3 Eki 2015
5
0
Dil : VB6

Not : Lütfen https://scan.majyx.net/ kullanın.
LZlDjz.png

J2gLJQ.png

Arkadaşlar duydumki 14/35 olmuş bir revize edeyim dedim.
Buyrun (26.01.2017'ye ait) Tarama sonucu :

R1vDj7.png

Arkadaşlar kısa bir vaktim vardı revize edeyim dedim Buyrun (01.05.2017)'ye ait Tarama sonucu :
69VgbW.png

Arkadaşlar kısa bir vaktim vardı revize edeyim dedim Buyrun (24.01.2018)'ye ait Tarama sonucu :
Crypted:
z0Vz47.png

Denelinen Trojen Yazılımları :

Spynet Rat Olumlu
Darkcomet Rat Olumlu ( 3.0.0 - 3.0.1 - 5.3.1 - 5.1.1 - v5.2.1 ) = FWB PASIF OLACAK
CyberGate Rat Olumlu
Spyronıc Rat Olumlu
Xtreme Rat Olumlu
Turkojan Olumlu
Poison Ivy Rat Olumlu
Hakops Rat V1 Fix Olumlu
Ardamax Logger Olumlu

Resimdeki darkcomet rat işleminin sonuc durumudur.
Yeni cıkan loggerlarda deneyiniz.
Emeğe yorumlarınızı esirgemeyin.:)

Link: Amc Crypter Binder REVİZED 24.01.2018

Crypter works on all systems.

Sıkıştırma İşlemi UYGULANMADI.İcon değiştrebilir versiyon basabilirsiniz :)

İstek üzerine Port acma crypter kullanımı :
https://www.youtube.com/watch?v=6WWuxbLEy0g
Rar Şifresi alabilirmiyim?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.