Bot Üye oLarak BanLanma Sounu

upLoder

Yeni üye
14 Tem 2012
1
0
Merhaba ArkadaşLar,

Forumda ProgramLar BöLümünde PayLaşım Yapıyorum Daha Doğrusu Yapamıyorum.

Bundan Önce oyuncu yigit ve oyuncu serhat NickLerinde Üye oLup KonuLarımı Açıyordum.İki ÜyeLiğimde Bot Üye Diye BanLandı.ProgramLa Değil eLimLe Açıyorum Konuyu.Açtıktan Sonra KontroL Edip Hata Varsa da DüzeLtiyorum.Her PayLaşım Yapan Üye BanLanıyor mu?

Bari Bu ÜyeLiğimi BanLamayın.KonuLarım da RekLam,Küfür vs KuraLLara Aykırıı Bir Şey Yok Ama İki ÜyeLiğim de Bot Üye Diye BanLı.

Yönetici KardeşLerim Lütfen Ya Önceki HesapLarımın Banını Açınız ya da Bırakın da Bu Hesaptan PayLaşımLarımı Yapayım.

:(:(:(:(:(

Ziqox

Katılımcı Üye
25 Haz 2012
261
0
Baker, 221B
Çift hesap kullanmak ban sebebidir. Bu yüzden bot üye olarak Cezalandırılıyorsunuz. Tek hesap kullanın.
Ayrıca düzgün yazmaya özen gösterin.

uploader

Yeni üye
16 Tem 2009
3
0
Tek Hesap KuLLanırım Hep Başka Hesabım Yok Ki Forum da

Edit : Siz YanLış AnLadınız Sanırım.iLk önce oyuncu yigit vardı bot uye dıye banlandım oyuncu serhatı actım o da bot uye dedı yanı aynı anda ıkı uyelık kullanmadım bırı banlandım otekını açtım

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.