Botnet Buldum , Stub Fudlayamıorum .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mertoros

Yeni üye
6 Ağu 2011
23
0
Arkadaşlar Şu Ünlü Hacklerin Kullandığı Botnet Programını Buldum.6500 Paket Yolluor çok etkili fakat ne kadar etkili olsada 1 pc nin saldırısımı etkili olur 2 pc ninmi tabykı 2 pcnın =) yalnız stubu fudlayamıyorum stubaı eğer fudlarsam oluşturduguğumuz exeleri diğer kullanıcılara göndeririz açarlar açarlar ordu kurmuş oluruz ve program üstünden siber saldırı düzenleyebiliriz çok ciddi bir mesele hakikaten çünkü 10 pc bile olsa 6500 paket 40 60 binlere çıkar ki bu 10 pc olmaz 100 yaparsak . 100 pcyle rahatlıkla çoğu siteyi çökertebiliriz . facebook içinde bi 1000 pc bulursak tamamdır işi =) İşte Programdan bir görüntü .

Res__m - Upload.gen.tr

Yardımlarınızı Bekliyorum.

rapche89

Uzman üye
15 Tem 2009
1,220
0
TurkHackTeam Zaten Tanınan Bir Gurup Kardeşim Sen Kafana Takma Bu Programı Sana Kim Güvenipte İndirsin? Ki Bu Konunun Burada Ne İşi Var Anlamadım Neyse

Mrt Krblt

Uzman üye
7 Şub 2011
1,685
0
local şebeke
takım kurmayamı çalışıyorsun, heck istekmi anlaşılmıyor... 1 ;2.si bunu program bölümüne koysan daha mantıklı olurdu, yardım bölümünde olunca kendine tayfa topluyomuş gibi oluyo . . .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.