BTCSpinner.io Yatırımsız Bitcoin Kazancı BOT

maranus

Üye
9 Eyl 2015
198
0
[SIZE="4[COLOR="Red [URL="https://tik.lat/4KaN9"] BTCSpinner.io
[/URL] (refli kullanırsanız sevinirim sizde azalan artan birşey olmayacak)

BTCSpinner.io(Refsiz)

Konsol Kodu (pass - Maranus)

Ödeme kanıtı
uSqVTh.png
(10 dakika önce)

Son düzenleme:

maranus

Üye
9 Eyl 2015
198
0
Kardeş kaydoldum bi deniyecem nasıl bi iş bu

Bildiğin stres çarkı çevirerek bitcoin kasıyorsun ama işte bunun kolay olması için bot yaptım basit bir js ile günde(birkaç saat sürdü sadece açık bıraktım) 8 tl kazanabilirsin çok büyük değil ama daha uzun süre bekleyip daha fazla kazanabilirsin de güncel olarak 1 bitcoin 39.768 tl

Son düzenleme:
16 Tem 2016
52
0
Kardeşim şifre istiyor şifreyi paylaşabilirmisin ?

Edit= Tamam yazıyormuş kusura bakma :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.