BTK Akademi 18 yaş sorunu.

friizy

Yeni üye
7 Mar 2021
12
9
Merhaba, BTK akademi üzerinden bir eğitim almak istiyorum. Fakat her şey tamam, siteye giriş yaparken 18 yaş uyarısı ile site bana geri dönüş yapıyor. Aydınlatma Metni işini nasıl yapacağım?

UZAY 52

Uzman üye
14 Ağu 2021
1,298
833
Ddos
Merhaba, BTK akademi üzerinden bir eğitim almak istiyorum. Fakat her şey tamam, siteye giriş yaparken 18 yaş uyarısı ile site bana geri dönüş yapıyor. Aydınlatma Metni işini nasıl yapacağım?
1 Milyon istihdam ile anne yada babanızın e devletiyle giriş yapın

oBugraReis

Moderatör
12 Ocak 2021
2,244
1,405
(nowhere) in
Merhabalar değerli Üyemiz:
1 Milyon istihdam ile kayıt olabilirsiniz eğer yaşınız 18 yaşından küçük ise ebeveyn kontrolü ile kayıt olabilirsiniz.
İyi Forumlar Dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.