bu nedir arkadaşlar ? ( windows movie maker)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bychucky

Katılımcı Üye
13 Ocak 2009
792
0
Antalya/Alanya
11078.jpg

19 Ara 2010
149
0
Öncelikle Movie Makeri Tekrar Kurmayı Dene.

Sonra XP cd'ni Sürücüye Tak Başlat/çalıştır/sfc scannow/ Yaz Entere Bas. Tüm Sistemini Onarsın.

Başlat/çalıştır/cmd Yaz Açılan Sayfaya chkdsk /f Yaz. Enter Bas.

Son Olarak Başlat/çalıştır yap ;
regsvr32 "%programfiles%\movie maker\wmm2ae.dll"
regsvr32 "%programfiles%\movie maker\wmm2ext.dll"
regsvr32 "%programfiles%\movie maker\wmm2filt.dll"
regsvr32 "%programfiles%\movie maker\wmm2fxa.dll"
regsvr32 "%programfiles%\movie maker\wmm2fxb.dll"

Bu Komutların Hepsini Sırayla Gir. Mutlaka Olacaktır.

bychucky

Katılımcı Üye
13 Ocak 2009
792
0
Antalya/Alanya
Sonra XP cd'ni Sürücüye Tak Başlat/çalıştır/sfc scannow/ Yaz Entere Bas. Tüm Sistemini Onarsın.

Başlat/çalıştır/cmd Yaz Açılan Sayfaya chkdsk /f Yaz. Enter Bas.

Son Olarak Başlat/çalıştır yap ;
regsvr32 "%programfiles%\movie maker\wmm2ae.dll"
regsvr32 "%programfiles%\movie maker\wmm2ext.dll"
regsvr32 "%programfiles%\movie maker\wmm2filt.dll"
regsvr32 "%programfiles%\movie maker\wmm2fxa.dll"
regsvr32 "%programfiles%\movie maker\wmm2fxb.dll"

Bu Komutların Hepsini Sırayla Gir. Mutlaka Olacaktır.

yaptım olmadı

herhangi ses dosyası falan ekledin mi?eklediysen onu bi kodtrol et silinmiş mi var mı diye..

hayır hepsi yerinde.

herojan

Uzman üye
16 Tem 2009
1,156
0
h³®º M4®4$™
hmm o zaman şuna bak kayıt yaparkenkı resım müzik vs. gibileri silmiş olabılırsın yada ismını deiştirmiş olabılırsın sorun bundan kaynaklanıyor olabılır moviamaker sistemınde bir hata oldugunu sanmıyorum kayıtda bir problem vardır :)

bychucky

Katılımcı Üye
13 Ocak 2009
792
0
Antalya/Alanya
Resul Sen Bu dosyaları oluştururken bir hata yapmış olabilirsin,LiveMoveMaker Kullanmayı dene birde

xp için varmı mesutum ?

hmm o zaman şuna bak kayıt yaparkenkı resım müzik vs. gibileri silmiş olabılırsın yada ismını deiştirmiş olabılırsın sorun bundan kaynaklanıyor olabılır moviamaker sistemınde bir hata oldugunu sanmıyorum kayıtda bir problem vardır :)

hepsi yerinde hiç bir değişiklik yok :(

Bence Sen Movie Maker Kullanma Daha İyi Bi Video Programı Kullan.

TMPGEnc diye birşey kullandım ama oda sesleri bozmuş

Cnyylmz

Uzman üye
29 Ara 2010
2,000
0
Warez...
Ben xp kullanırken çok uzun süre bu sorunu araştırmıştım,bu sorun kesinlikle ve kesinlikle kodekten kaynaklanır,kullandığınız kodek nedir arkadaşım ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.